Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Nałogowy człowiek" - Anna Dodziuk i Leszek Kapler.
#1
[Obrazek: yhVhTec.jpg]
Ostatnio jestem na etapie czytania książki pt. "Nałogowy człowiek".
Jest ona dwugłosem Anny Dodziuk i Leszka Kaplera na temat uzależnień. Tematem przewodnik jest
alkoholizm, ale to nie przeszkadza autorom w poruszaniu trudnych spraw w kwestiach innych uzależnień.
Według autorów uzależnienia są sposobem nałogowego regulowania uczuć, a więc nałogowym zachowaniem może być także seks, objadanie się, spędzanie życia przed telewizorem, ciągłe przesiadywanie przed monitorem komputera itp. Ale nie tylko o tym ta książka opowiada, dowiemy się również z niej, co poza terapią odwykową jest niezbędne dla procesu zdrowienia.
  Odpowiedz
#2
Bardzo lubię książki i filmy nt. uzależnień: jak one wpływają na organizm, co jest ich skutkiem, dlaczego się uzależniamy itp.
Jak będę miał trochę wolnego czasu to może się za nią zabiorę, bo jest to intrygujące Cool


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości