Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nie mogę ściągać plików
#1
Dzisiaj od rana próbowałem ściągnąć film przez różne serwery - hotfile, rapidshare, filesonic, fileserve i jakieś tam inne.
Do ściągania zawsze wykorzystywałem IDM (wersja legalna płatna), niestety nic się nie udało.
Niezależnie od wielkości pliku (200 MB, 400 MB 455 MB) ściąganie kończyło się na pobraniu 40 % zawartości pliku ... w czasie pobierania prędkość normalna, po pobraniu ok 40 % pliku prędkość pobierania spada do zera i następuje rozłączenie.
Nie mogę trafić gdzie i w czym tkwi problem.
Jak są chętni do pomocy w rozwiązaniu problemu - zapraszam.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#2
Osobiście też korzystałem z IDM ale stwierdziłem że do pobierania z hotfile, rapidshare, filesonic, fileserve ...

lepszy jest jdownloader. (program jest przystosowany do pobierania z tego typu serwisów, nie trzeba czekać na rozpoczęcie pobierania w przeglądarce tylko odrazu dodać link do programu a on (jeżeli darmowy user) captcha a po jego przepisaniu będzie pobierał szybciej niż przeglądarka.) :)

ps. wpisz w google i link do pobrania sam wyskoczy, powodzenia. :)
---
  Odpowiedz
#3
Problemu opisanego w temacie nie miałem wcześniej. Idm pobierał mi wszystko z tych serwerów.

Mojego problemu ciąg dalszy, testy robiłem wczoraj.
Ściąganie przez IDM lub przez przeglądarkę niezależnie od tego skąd ściągam podobne, filmy znalazłem także na chomikuj.pl zacząłem ściągać z jakiegoś chomika. Ściągnę ok 100 MB, spadek prędkości pobierania do 0. Blokada kompa, restart, pokazuje się niebieski ekran (pracuję na Mx 8.1) gdzie pisze że problem może być w biosie (aktualizacja) lub problem z plikiem smwds.sys.
Po restarcie kompa i próbie dalszego ściągania sytuacja powtarza się.
Dzisiaj robiłem upload na chomika przez chomikbox, wszystko jest w porządku.
Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
Albo złapałem jakiegoś wirusa albo też coś mi blokuje ściąganie.
W wolnych chwilach ściągam także prze eMule, tam co jakiś czas następuje rozłączenie z serwerem ale program łączy się sam ponownie i wszystko jest dobrze.
Potrzebuję porady fachowców.
Możliwe że czeka mnie kolejna instalacja systemu od nowa. U mnie trwa to 2 dni.
Bardzo tego nie lubię.
Zapraszam do dyskusji nad moim problemem.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#4
Leszku proszę podaj dokładną treść błędu, najlepiej gdybyś zrobił screena.
Przyczyn tego problemu może być wiele, jedną z nich może być konflikt w protokole TCP (kilka programów w jednej chwili próbuje wysłać pakiet na jednym bicie co kończy się błędem), może też być uszkodzony któryś z plików systemowych kontrolujących protokoły sieciowe (eMule działa trochę inaczej niż IDM i przeglądarka dlatego pobiera dane).
Bez konkretnej treści błędu mogę tak gdybać aż powstanie post o gabarytach Biblii.
  Odpowiedz
#5
Tony,
po wyrzuceniu mnie z systemu mam niebieski ekran z opisem co może być przyczyną przerwania ściągania, screenu chyba z tego nie zrobię, będę musiał napisać to ręcznie przy kolejnej próbie ściągania.
Opis jest trochę długi, na końcu jest funkcja STOP i uwaga odnośnie pliku swmds.sys dokładnie napiszę po następnej próbie ściągania.
Podejrzewam że mam coś namieszane w moim Mx 8.1 i prędzej czy później czeka mnie format dysku i nowa instalacja systemu.

[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#6
Wszelkiego rodzaju modyfikacje oficjalnych wydań windowsa prędzej czy później zaczynają sprawiać problem.
Ich główną wadą jest to, że często są "posklejane" z różnych wersji plików systemowych co często prowadzi do niestabilności systemu lub konfliktu plików systemowych z innymi plikami.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  SzybkiPlik.net.pl - nowy hosting plików z programem partnerskim! Adriano02 3 1 682 26.04.2018, 18:56
Ostatni post: Adriano02
  Jak mogę dodać zdjęcie przez laptopa na instagram ? Baron 1 1 265 18.05.2016, 11:30
Ostatni post: bandrzej
  Jaka maksymalna długość i pojemność wrzucancyh plików wideo na youtube? Baron 2 1 523 06.02.2016, 22:54
Ostatni post: Baron
  Upload plików - czy jest to opłacalne; bezpieczne? TheSlodowy 0 1 397 07.12.2013, 02:15
Ostatni post: TheSlodowy
  Ściąganie plików z Internetu - legalne czy nie? Diablo09 14 4 908 11.01.2013, 21:03
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości