Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Niechęć do Najmana
#1
Witajcie,

ciekawi mnie i was pewnie też dlaczego ludzie nie lubią Najmana?
Czy to kwestia wyglądu czy może sposób zachowania?

Jesteś jego fanem czy antyfanem?

Mnie osobiście ciekawi jego postać ponieważ walki
jakie stoczył w formule w MMA i K1 przegrał bardzo szybko.
Jedno wiem - nie jest Fight`erem. Bo oni walczą do końca.
  Odpowiedz
#2
Jest śmieszny, robi z siebie Bóg wie jaką gwiazdę.
Tyle raz już mówił o swoim 'końcu kariery boksera' ,że już nikt mu w to nie wierzy.
Wystarczy rzucić mu trochę pieniędzy a od razu podleci...jak wygłodniała hiena.
Niedaleka przyszłość: Marcin Najman vs. Krzysztof Ibisz!! Walka na szczycie!

pozdrawiam.
  Odpowiedz
#3
Nie jestem jego fanem, ani antyfanem.
Walki z jego udziałem i to co wyprawia przed nimi to raczej podchodzi pod kabaret.
Zresztą Najman to się zrobił taki chłopiec do bicia, a swoim zachowaniem to potwierdza.
Pudzian debiutował - dali mu Najmana.
Piątkowa walka z Burneiką - dali mu Najmana.
Oraz niby "prywatne" problemy z Saletą.
Najmana dają do MMA nie po to by walczył jak inni, a po to by przyciągnąć jak najwięcej ludzi.
Trochę słownych przepychanek przez internet i popularny przeciwnik typu Pudzianowski czy Burneika i ludzie na to idą.
Moje nastawienie do Najmana jest obojętne.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#4
Czyli można odnieść wrażenie, że walka Najman vs Burneika to jeden wielki marketingowy chwyt Gali MMA Attack.
  Odpowiedz
#5
(29.04.2012, 20:04)Saibo napisał(a): Pudzian debiutował - dali mu Najmana.
Piątkowa walka z Burneiką - dali mu Najmana.

Słyszałem iż to właśnie Najman rzucił wyzwanie jednemu jak i drugiemu.
Żalił się, że: jego przeciwnicy są wyżsi (Pudzian jest niski...), silniejsi, ciężsi (owszem).



<- aż miło się ogląda :)

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#6
Ja słyszałem ze Najman jak ma z kimś walczyc to mówi ,,Rozwale go itp''
a jak leciała walka to koniec był Najman uciekł jak mała dziewczynka
a wszyscy mówiąc grzecznie do niego krzyczeli ,,Wypier......j''
  Odpowiedz
#7
Odpowiedź jest prosta... niechęć do Najmana stałą się modna. Gdy 10 twoich kumpli twierdzi, że jest dupkiem, to i ty tak stwierdzisz. Ludzie często dostosowują się do pozostałych w tłumie i jest to naturalne zachowanie. Tak samo ludzie zrobili sobie pośmiewisko z Biebera i innych. Osobiście zachowuję obiektywizm, ale człowiek pod presją innych czasami zmienia to zachowanie bez głębszego zastanawiania się nad powodem, a za argumenty bierze opinie innych zamiast własnej. Ja osobiście widzę, że Najman daje powody do tego, aby go nie lubić, ale są od niego zawodnicy którzy bardziej sobie zasłużyli na, aby ich wyśmiewać i nie lubić.
  Odpowiedz
#8
swordancer napisał(a):ale człowiek pod presją innych czasami zmienia to zachowanie bez głębszego zastanawiania się nad powodem
W pełni podpisuję się pod tymi słowami.

Odnośnie Najmana - nie mam stu procentowego zdania, ale fakt jest faktem, ten człowiek może być dla wielu bardzo irytujący. Po obejrzeniu kilku filmików na YT z Najmanem w roli głównej takie można odnieść wrażenie. A to reakcja publiczności po walce Hardcorowego Koksa z Najmanem:



Saibo napisał(a):Najmana dają do MMA nie po to by walczył jak inni, a po to by przyciągnąć jak najwięcej ludzi.
Trochę słownych przepychanek przez internet i popularny przeciwnik typu Pudzianowski czy Burneika i ludzie na to idą.
To się nazywa - marketing Cool
Muszą zarobić, a nic nie kręci się lepiej jak emocje.

Czy myślicie, że Najman ma jeszcze przyszłość w MMA?
  Odpowiedz
#9
Na 100% nie. Swoje 5 minut zdobył tylko dzięki ciągłemu klepaniu w matę, a teraz ludzie robią z niego pośmiewisko. Osobiście dziwię się, że ciągle powraca mimo "końca jego kariery".

Wiecie jak Najman zamawia drinki w barze?


  Odpowiedz
#10
Najman jak się nie mylę miał również swoje pięć minut w jakimś real tv na wzór Big Brother.
Wyprowadźcie mnie z błędu jak się mylę.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Niechęć Polaków do... bronmus45 4 3 560 04.10.2014, 23:58
Ostatni post: bronmus45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości