Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nieproporcjanalna modelka
#11
Biust ma zrobiony bankowo, podejrzewam, że pośladki również... Wiedzcie jednak, że taka figura jest typowa dla kobiet latynoskich z krajów Ameryki Południowej - duży biust, duża pupa, pełne biodra, masywne uda, wąska talia, i tamtejszym mężczyznom właśnie taki typ sylwetki się podoba. Pamiętam jak w którymś odcinku "Boso przez świat" Wojtek Cejrowski prezentował w jednym z państw latynoskich sklepowy manekin przedstawiający damską sylwetkę. W porównaniu z nim, nasze manekiny naprawdę wyglądają jak wychudzone chłopczyce, płaskie i z tyłu, i z przodu. Nie wszędzie obowiązują europejskie kanony urody. :)
Osobiście nie chciałabym tak wyglądać, ale najważniejsze to czuć się dobrze w swoim ciele, a pani ze zdjęć najwyraźniej się czuje i założę się, że na brak wielbicieli swojej urody nie narzeka. ;)
  Odpowiedz
#12
A mi kojarzy się z bohaterką jakiejś gry. Tam również są przerysowane krągłości. A co do modelki- jeśli to jest naturalne, to fajnie że to zaakceptowała, jeśli jednak jest to efekt operacji- to smutne, że doszło to do tego momentu. Chociaż, jeśli jej się to podoba, to nie ma sensu się w to mieszać, tylko zaakceptować- jej wybór.
  Odpowiedz
#13
Vilandra napisał(a):Jak ja się cieszę, że mam ładną figurę.
Ja też się z tego cieszę ;)

No ***** to ona ma faktycznie okazałe, ale gdzieś tu na forum przeczytałem zajebiste zdanie, że znajdą się tacy co "szarpali by ją jak reksio szynkę". Jak to mówią, każda potwora, znajdzie swego amatora. Ta panienka ma chyba większy problem z ubieraniem się niż ze swoimi kształtami. Ubiera się beznadziejnie co sprawia, że wygląda tragicznie. I dziwię się jej że puściła takie foty do netu.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości