Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nigdy więcej ekranów.
#1
[Obrazek: header_home_2.png]Całkiem ciekawy pomysł. Oczywiście bransoletka jest jeszcze w fazie testów i aktualnie autorytet poszukują inwestorów do sfinansowania swojego projektu. Mowa jest o bransoletkach z mini projektorem oraz ośmioma czujnikami, które są w stanie dokładnie podać lokalizację Twojego palca. Android na skórze. Według mnie super i z niecierpliwością czekam na realizację. 

Strona >>. http://cicret.com
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Będzie to pewnie drogie i mało wydajne (szczególnie w grach). Na urządzenie do dzwonienia i odbierania/pisania maili/SMS'ów na pewno się przyda, ale smartfonu do celów rozrywkowych nie zastąpi. Ciekawy jestem też jak wyglądać będzie ładowanie tej branzolety i czy światlo projektora nie będzie miało negatywnych skutków dla skóry.

Ale sam pomysł bardzo na +


  Odpowiedz
#3
Ja poczekam na implant wszczepiany pod skórę wysyłający obraz do nerwu wzrokowego, ewentualnie bezpośrednio do mózgu, nie tak odległa przyszłość.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
#4
Już sobie wyobrażam oglądanie pornoli na tym Szalony
  Odpowiedz
#5
Dobry patent na ściąganie na lekcjach ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
Nicholas Ta, matura z czymś takim :D

MrPsycho Wiedziałem, że to napiszesz :D

(01.10.2015, 14:09)Robotox napisał(a): Będzie to pewnie drogie i mało wydajne (szczególnie w grach). Na urządzenie do dzwonienia i odbierania/pisania maili/SMS'ów na pewno się przyda, ale smartfonu do celów rozrywkowych nie zastąpi. Ciekawy jestem też jak wyglądać będzie ładowanie tej branzolety i czy światlo projektora nie będzie miało negatywnych skutków dla skóry.

Ale sam pomysł bardzo na +

Chyba gdzieś też zostało to poruszone. Ponoć prototyp zostawiał jakieś odbarwienia na skórze czy coś takiego. :D

Co do ceny to zależy jak wzrośnie hype w społeczeństwie na ten produkt. Ja bym pewnie dał z 800 zł. Jeśli oczywiście spełniało by moje wymagania.

Bransoletka ma mieć własne podzespoły, ale również chyba bd mogła przesyłać obraz z naszego smartfona, więc gra byłaby uruchamiana w naszym urządzeniu, a gralibyśmy na skórze. Coś jak elektroniczne tablice w szkołach tylko, że na rękę. W sumie to teraz wszystko robi się mniejsze, a i wydajność nie zostaje w tyle. Więc nwm, czas pokaże ;)
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
Wygląda całkiem przyjemnie, ale dla mnie nie zastąpi to zwykłego smartfona :) W zimę i pory jesienne jest to po prostu nieużyteczne, jedyne sensowne użycie znajduje w domu.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości