Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Niska Prędkość internetu
#1
Witam Posiadam modem usb e398 i internet LTE T-mobile mam full zasięg dbm-57 i naprawdę speedtest pokazuje 10 góra 20 Mib .Dodam że mieszkam blisko nadajnika co może być Powodem -mieszkam w Łowiczu
  Odpowiedz
#2
Czy ta prędkość dopiero teraz spadła, czy nic nie odczułeś, tylko zrobiłeś test? Bo wiesz, że podawana prędkość internetu, to prędkość maksymalna jaka w ogóle może być?
  Odpowiedz
#3
Na umowie mam do 150 Mib ale myśle rcajonalnie spadła i nie wzrasta od piąku niestety.W czwartek miałem ponad 30 Mib ale jeszcze wcześniej miałem o wiele większy transfer na poziomie około 50 Mib
  Odpowiedz
#4
Na początek zadzwoń do operatora, bo może po jego stronie coś się dzieje. Jak nic nie powie, to wtedy dalej się będzie szukać rozwiązania.
  Odpowiedz
#5
ok tak zrobie
  Odpowiedz
#6
Napisz co powie Ci operator, często rzucają ściemę i po prostu ich centrala nie radzi sobie z obciążeniem, a zwalają winę na zasięg, a to można łatwo sprawdzić. Skoro masz T-Mobile, to współczuję.
  Odpowiedz
#7
Fakt dzwoniłem już jest ok podobno był przeciążony nadajnik
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prędość Internetu - O co kaman ? Motaro 10 3 009 23.01.2018, 17:44
Ostatni post: Demanufacture
  Youtube - koniec internetu? Dziwactwa na kanałach w youtube. Baron 2 1 663 18.02.2016, 19:01
Ostatni post: amb00
  Prędkość internetu. Baron 51 18 330 16.11.2015, 15:05
Ostatni post: WazzUp
  Dziwne zachowanie komputera i internetu Caesar91 14 4 112 23.08.2015, 22:29
Ostatni post: Karrts
  Mapa Internetu Swordancer 6 2 988 31.01.2014, 22:08
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości