Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


No to się poznajmy!
#1
Cześć,
W czeluściach internetu odnazłam Was, mam nadzieję, ostatni działający bastion forumowy. 
Jestem Dianka :) zapalony młody inżynier budownictwo, miłośnik gó i natury :)
Za czasów świetności, działałam bardzo prężnie na wielu forach, a dziś poczułak nutkę nostalgi i postanowiłam dołaczyc na nowej społeczności forumowej, jak za dobrych czasów przed facebookiem.
  Odpowiedz
#2
Witamy :)
  Odpowiedz
#3
Witaj serdecznie! :) Faktycznie czasy przed fejsem, to miłe wspomnienia. Teraz wszystko umiera pomalutku. Ludzie wolą fejsa od forum.
  Odpowiedz
#4
Hej, znalazłem was dość przypadkiem, brakuje mi atmosfery forum... Mam nadzieje ze spędzimy ze soba wiele czasu razem.

5!
  Odpowiedz
#5
Hej! :) Czuj się jak u siebie! :)
  Odpowiedz
#6
Wychodzi na to, że jesteśmy reliktem minionej epoki ;) Odbierzemy to jako komplement.
Witam w naszym (a teraz już i Waszym) skansenie!
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  No to się poznajmy! amani 5 1 157 18.08.2018, 00:41
Ostatni post: Demanufacture
  Więc poznajmy się... bronmus45 22 5 008 25.03.2014, 23:28
Ostatni post: bronmus45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości