Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Noc Muzeów 2015
#1
Już jutro, w nocy z soboty na niedzielę (16/17 maja) odbędzie się kolejna edycja imprezy zwanej Nocą Muzeów. Na stronach internetowych Waszych miast na pewno podany jest rozkład jazdy- średnio od 18 do 2 w nocy można za darmo lub za symboliczną opłatę zwiedzać wystawy, uczestniczyć w grach miejskich lub zobaczyć rzeczy na co-dzień niedostępne dla zwiedzających.
Co więcej, w tym roku mieszkańcy miast takich, jak: Kraków, Wrocław, Opole, Gdańsk, Poznań, Katowie oraz Częstochowa będą mogli za darmo wrócić do swoich miejscowości pociągami PKP Inter City- regulamin jest dostępny na ich stronie. :)

Wybieracie się? Ja na pewno!
  Odpowiedz
#2
Moim zdaniem nie ma sensu chodzić na takie wyjścia do muzeum z dwóch powodów:
-są tłumy ludzi, przez co ciężko cokolwiek dobrze obejrzeć oraz komfort zwiedzania jest bardzo niski
-nie chce mi się o drugiej w nocy łazić po muzeum...

Bezpłatne niby jest, ale komunikacja miejska itp. już bezpłatna nie jest... Noc żerowania kanarów zapewne będzie Haha
Bilety do muzeum nie są aż tak drogie, aby chciało mi się w środku nocy jechać w zatłoczonym tramwaju do pełnego ludzi muzeum, gdzie i tak nic nie zwiedzę, bo z każdej strony ktoś się pcha.

Na noc muzeów się nie wybieram.


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zamachy we Francji 2015 - dyskusja Swordancer 12 3 635 19.11.2015, 00:56
Ostatni post: Dennijs
  Dziś całkowite zaćmienie słońca - następne w 2015 Marszal 6 3 689 13.11.2012, 23:24
Ostatni post: synonim11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości