Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Nowe ceny transferu za punkty :(
Od dnia dzisiejszego na chomikuj.pl obowiązuje nowy cennik transferu za punkty. 

[Obrazek: ScGNyfQ.jpg]

Jak dla kolejny krok portalu do swoistego samobójstwa. 
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
Myślałem, że chociaż zaoszczędzę na większych sumach, a tu d**a :D
5 GB wzrosło o 6k... Im się w głowie poprzewracało.
Dobrze, że nie pozmieniali maniacka i explorera.
[Obrazek: aG8bM6P.png]

Odpowiedz
No normalnie <wstaw tutaj jakiś wulgaryzm>... 25000 za 5GB (będę korzystał już z wersji 20GB). Porażka. Będę musiał zbierać 2-3dni na 5GB, a wymieniać będę mógł co 10-12 dni... Na razie nie mam problemu z transferem więc zaczekam, może zmienią to pod wpływem społeczności. 

Kolejny strzał w piętę.

Mesajah Mógłbyś zdradzić sekret jakim cudem masz button "wyknaj przelew"?
  Odpowiedz
Kiedyś było 20 000 za gigabajt, a za maniaca płaciło się blisko 300 000 ;)
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSnM9tWpZD4O6EsKU0RV6O...hFJKckoACg]
przekreślona ilość to dawna cena - na screenie widać obniżkę. 
Dla mnie to i dobrze, ponieważ wg. mnie jak się rozkręciło chomika to punktów były setki tysięcy, a wymieniać nie było na co. Patrząc na to jak kiedyś taki maniac był nieosiągalalny, po obniżce te wymiany wg. mnie przychodziły 'zbyt łatwo'.

(31.03.2015, 15:10)nalkubaxd5 napisał(a): Mesajah Mógłbyś zdradzić sekret jakim cudem masz button "wyknaj przelew"?

Ja też mam przycisk na starym chomiku Haha
To chodzi, o to że nowe chomiki że tak powiem nie mogły słyszeć o przelewach, bo gdy się zarejestrowały już ich nie było, a stare chomiki mają informację "Po analizie Waszych opini stwierdziliśmy bla bla bla, że wycofamy przelewy", bo za czasu istnienia tych chomików musiały one wykonać choć jeden przelew dlatego mają tę informację.

Odpowiedz