Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowości Verbatim na targach CeBIT 2011
#1
Star 
Najwyższej klasy produkty przechowujące dane dla użytkowników biznesowych to motyw przewodni obecności firmy Verbatim na targach CeBIT w Hanowerze w Niemczech odbywających się w dniach 1-5 marca 2011 r. Firma Verbatim pokazała tam zestaw nowych produktów w obszarze Planet Reseller (hala 15, stanowisko D54). Wśród prezentowanych produktów znajdzie się pierwszy na świecie napęd mikro USB wyposażony w 256-bitowe sprzętowe szyfrowanie AES. Jest to jeden z licznych produktów do zewnętrznego przechowywania danych firmy Verbatim kierowany do pracowników szczebla dyrektorskiego szukających godnych zaufania i bezpiecznych sposobów przechowywania danych.

Store ‘n’ Go Executive II - przenośny dysk twardy


[Obrazek: m1623.jpg]

Nowy dysk twardy Store ‘n’ Go Executive II firmy Verbatim został wyposażony w interfejs SuperSpeed USB 3.0, ma pojemność 750 GB i posiada funkcję 256-bitowego sprzętowego szyfrowania AES zapewniającą wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych danych. Stylowa, minimalistyczna obudowa dysku Executive II jest dostępna w czterech najwyższej klasy metalicznych wykończeniach w kolorach: czarnym, grafitowym, srebrnym i brązowym. Specjalną funkcją dysku Executive II jest przycisk czujnika dotykowego. Jak w przypadku ekranów dotykowych, lekkie dotknięcie przycisku powoduje aktywację wcześniej skonfigurowanych funkcji dysku. Zewnętrzny dysk twardy został także wyposażony w pakiet oprogramowania obejmujący oszczędzający energię program Green Button, program formatujący dysk w formacie VHD oraz narzędzia do synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych. Dyski twarde Executive II trafią pojawią się na sklepowych półkach w marcu 2011 r.

Napęd flash Store ‘n’ Go USB 3.0 firmy Verbatim


[Obrazek: verbflashpendr.jpg]

Przez połączenie ogromnego potencjału interfejsu USB 3.0 z wygodą formy standardowej pamięci flash, napęd Store ‘n’ Go USB 3.0 firmy Verbatim oferuje najwyższą prędkość, dużą pojemność oraz działanie w trybie „plug-and-play”. Napęd - obsługujący systemy Windows, Mac i Linux - jest zgodny również ze standardem USB 2.0/1.1. Po podłączeniu do urządzeń hosta obsługujących standard USB 3.0 urządzenie umożliwia transfer danych z prędkością do 100 MB/s. Napęd Store ‘n’ Go USB 3.0 Flash Drive firmy Verbatim został wyposażony w ochronny mechanizm wysuwania złącza i jest dostępny w wersjach o pojemności 16 GB, 32 GB i 64 GB.

Napęd SSD 2,5" SATA II firmy Verbatim


Mający zastąpić wewnętrzne dyski twarde w laptopach i komputerach osobistych napęd SSD 2,5" firmy Verbatim zapewnia transfer danych z prędkością do 250 MB/s w czasie odczytu i 200 MB/s w czasie zapisu, co znacząco wpływa każdego komputera. Oferowany w pojemnościach od 64 GB do 256 GB napęd SSD 2,5" umożliwia szybsze uruchamianie systemu, skraca czas jego reakcji, wydłuża czas pracy komputera na baterii oraz cechuje się na wydajność, niezawodność i żywotność baterii większą wytrzymałością na wstrząsy niż tradycyjny dysk twardy. Do napędu dołączony jest adapter 3,5" oraz kabel zasilający umożliwiające jego montaż w komputerach typu desktop. Napęd SSD 2,5" firmy Verbatim wykorzystuje zaawansowane technologie równoważenia zużycia oraz korekcji błędów, aby zapewnić niezawodne działanie przez długi czas. W tym roku będzie także oferowany jako zestaw rozbudowujący do samodzielnego montażu razem z oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych, kablem do przesyłania danych samodzielny montaż przez użytkownika.

Napęd Micro USB Secure Data firmy USB


[Obrazek: m1624.jpg]

Napęd Micro USB Secure Data to pierwszy na świecie napęd mikro USB z wbudowanym sprzętowym oraz szczegółowymi instrukcjami ułatwiającymi 256-bitowym szyfrowaniem AES. Ten niewielki napęd USB to wygodne i niezawodne urządzenie używane w szeregu różnych zastosowań biznesowych, podobnie jak standardowy napęd USB. Napęd ten pomaga również chronić dane przed kradzieżą do przechowywania danych, które może być lub wyciekiem, zapewniając szyfrowanie wszystkich przechowywanych danych i zabezpieczając je w ten sposób przed nieuprawnionym dostępem. Napędy typu mikro są produkowane w technologii System-in-Package (SiP) polegającej wszystkich elektronicznych komponentów w solidnej, zamkniętej obudowie, aby zapewnić odporność urządzenia na kurz, wodę i wyładowania elektrostatyczne. Czyni najmniejszych i najbardziej niezawodnych napędów USB dostępnych obecnie na rynku. Wszystkie napędy mikro USB firmy Verbatim działają w systemach Windows, Mac i Linux.

inf. http://agdrtv24.pl
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości