Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowy Bear Grylls?
#1
Bug 
Wczoraj, podróżując po nieskończonych czeluściach YouTube'a, natrafiłam na bardzo ciekawy kanał o nazwie Brave Wilderness. Można na nim oglądać filmiki Coyote Peterson'a, który podróżuje po świecie i przedstawia nam różne ciekawe zwierzaki. Ale jako bonus tego wszystkiego idzie na hardcora i daje się przez niektóre z nich ukłuc, użądlić i bóg wie jeszcze co :D

Podrzucam Wam przykładowy filmik jego szaleństw (jak ktoś chce zobaczyć sam moment użądlenia to niej przejdzie do 10.40 minuty):

 
  Odpowiedz
#2
Hmm, wygląda interesująco, aczkolwiek zastanawia mnie, czemu mi się to podoba? Przecież facet dał się uwalić osie? Czy ludziom podświadomie podoba się cierpienie innych, czy po prostu byłem ciekaw reakcji? Trudno powiedzieć. Jutro z ciekawości ogarnę kanał tego gościa.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości