Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowy singiel Rammstein - Nowy image zespołu?
#1
[Obrazek: Rammstein.jpg]

[Obrazek: Rammstein-006.jpg]

[Obrazek: rammstein-koncert-sopot-gdansk-ergo-arena-15-11.jpg]

11/11/2011 o godz. 11:11 na oficjalnej stronie zespołu Rammstein odbędzie się premiera nowego singla Mein Land.
  Odpowiedz
#2
Jest jakiś problem z odtworzeniem tego teledysku:-(
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz
#3
Ja zawsze twierdziłam, że Ci panowie z Rammstein mają nierówno pod sufitem. Widzieliście co oni robią na koncertach? Wokalistę (ten największy) to powinni wysłać na terapię kulturową.
Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
#4
Moim zdaniem ta nienormalność u nich jest najlepsza. Nigdy nie wiadomo czego się można po nich spodziewać i za to ich uwielbiam. Myślę że ta nutka szaleństwa odróżnia ich od innych zespołów i ich koncerty na długo pozostają w pamięci.
Dzisiaj pojawił się nowy teledysk do singla Mein Land zespołu Rammstein. Gorąco zachęcam do obejrzenia i wyrażania swoich opinii zarówno o teledysku jak i utworze.
A oto link pod którym można zobaczyć Mein Land: Mein Land

A to inne dwa nagrania z tego singla:

Vergiss Uns Nicht:



My country:

  Odpowiedz
#5
Ich muzyka mi pasuje,ale ten koncertowy performance już nie bardzo.Ale w sumie jak zauważyłem Niemcy zawsze mieli fioła na punkcie seksu i to niekoniecznie w jego romantycznej odmianie:-) Ale dzięki tym kontrowersjom są jeszcze bardziej znani...
Dla mnie ich najlepsza płyta to ,,Mutter''.
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolejny singiel Rammstein Sonne 0 2 552 28.12.2011, 18:12
Ostatni post: Sonne
  45 urodziny Christiana "Flake" Lorenza - Rammstein Sonne 0 4 092 16.11.2011, 19:29
Ostatni post: Sonne
  Nowy utwór Radiohead marcin1979 0 1 843 21.06.2011, 22:42
Ostatni post: marcin1979
  Nowy mini allbum Riverside już wkrótce! marcin1979 0 1 661 18.06.2011, 19:15
Ostatni post: marcin1979

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości