Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowy wygląd na Allegro
#1
Obecnie w fazie testowej znajduje się nowy wygląd serwisu aukcyjnego allegro. Oto jak będzie wyglądał:

Strona główna:
[Obrazek: zt2EL1x.jpg]

Wybrana kategoria:

[Obrazek: rG8hnVg.jpg]

Jak dla mnie niepotrzebne zmiany, bo wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do obecnej. Niech jednak robią co chcą, byle dobrze.
  Odpowiedz
#2
Wszystko niepotrzebne bo nowe - uwielbiam to!
Zazwyczaj większość ludzi twierdzi że zmiany są złe tylko dlatego że przyzwyczailiśmy się do starej
wersji. Tak samo było z YouTube. Wszyscy narzekali że wygląd jest zły, że pomysł z dodaniem awatarów
przy komentarzach jest bez sensu a teraz? Nikt się nie skarży.

Nie przekreślajmy takich zmian, pokupujemy zobaczymy jak się to sprawdzi.
Czy jest jakiś dostęp do wersji beta czy to tylko screeny serwisu?
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Tylko że teraz liczba obrazków kole w oczy. Trzeba na nowo uczyć się części interfejsu, nie wspominając już że popularność jak była tak będzie. Mi to aż tak nie przeszkadza i w sumie mi to wisi, bo z allegro korzystam spontanicznie.

Nie myślę niepotrzebne bo nowe, tylko bo stare też było dobre.
  Odpowiedz
#4
Już można testować nowy wygląd, mi się nawet podoba :P
  Odpowiedz
#5
A mi lepiej podchodzi stary wygląd.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#6
Zupelnie niepotrzebne zmiany, stary interfejs jest o wiele lepszy :)
  Odpowiedz
#7
Wydaję mi się że stary interfejs był bardziej przejrzysty, teraz tak wszystko nieładnie mówiąc 'nawalone' jedno na drugie...
  Odpowiedz
#8
Według mnie ten nowy wygląd allegro jest lepszy taki świerzy i przyjemny zawsze można wrócić do starego :F
  Odpowiedz
#9
Po paru godzinach użytkowania stwierdzam że nowy wygląd jest świetny.
Paradoksalnie strony wczytują się w mgnieniu oka, layout jest przejrzysty i jak to kolega
wyżej napisał świeży. Szybko połapałem się co gdzie jest, szybko znajduje to co chce.

Jak dla mnie zmiana wyglądu jest na duży plus. Fakt nie obyło się bez kilku błędów,
ale to czysta stylistyka.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#10
Nie podoba mi się. Na szczęście jeszcze jest możliwość powrotu do starego wyglądu.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reklamowanie ofert z Allegro pawel4325 3 1 260 16.12.2016, 00:49
Ostatni post: Dennijs
  Oszustwo allegro na 600 zł jaka kara? pandokti 3 3 442 10.01.2014, 20:16
Ostatni post: Olka
  Europa w Nowy Rok WazzUp 7 2 916 04.01.2014, 15:28
Ostatni post: WazzUp
  Tworzymy nowy Kodeks Obywatelski Vilandra 5 2 017 03.11.2013, 20:56
Ostatni post: Kaiselin
  Kumpel wisi kase za wystawiane aukcji na allegro. pandokti 26 6 094 07.10.2013, 23:37
Ostatni post: pandokti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości