Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


O.S.T.R
#11
Nico Ty jesteś niezbednym bagażem całej imprezy :D
  Odpowiedz
#12
Bez Ciebie imprez nie ma ;D a tak serio too Koniaku powiadasz że zielonego by się zażyło ? :D
  Odpowiedz
#13
Serio, serio. Jak najbardziej ;) A co, z policji? :D
  Odpowiedz
#14
O.o ooo co Ty mnie posądzasz chłopaku :D ja i policja to zupełne przeciwieństwa :D
  Odpowiedz
#15
Nie słucham HH, ale Ostrego jeszcze toleruje. Jestem z Kalisza, może dlatego :) Cenie sobie dobry bit, a jego nutki często uderzają centralnie w mój gust. Ostatnio spodobał mi się jego kawałek z Hadesem.

  Odpowiedz
#16
Dostanę pewnie złoty szpadel, ale cóż. :D

Lubię OSTR'a, w zasadzie od zawsze. Może dlatego, że Bałuty zawsze mi bliskie, etc. ;) Ma fajne, niebanalne teksty, nie jest depresyjny, nie nawija w kółko o tym samym no i ma powalającą technikę. Ostry kojarzy mi się głównie z optymistycznym przekazem, bardzo pozytywnym promowaniem rodziny i świetnymi beatami. Zresztą, firma Killing Skills mówi sama za siebie. ;)
Jeżeli chodzi o płyty to chyba najbardziej "Ja tu tylko sprzątam" i "Jazzurekcja". Bardzo podoba mi się to, że Ostrowski zaznacza korzenie rapu: jazz. Ostatnia płyta też jest całkiem całkiem- singiel "We krwi"- bardzo pozytywne. "Nie pisz sms-ów"- ważne! ;)
Jest zdecydowanie na liście moich ulubionych raperów- na pierwszym miejscu jeżeli idzie o technikę, na drugim za teksty. Łona i Webber zajmują z kolei drugie za technikę i pierwsze za teksty.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości