Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Oceń utwór poprzednika.
#61
3/10, kawałek zupełnie do mnie nie trafia... zresztą jak całą twórczość ostrego :P
Co powiecie na trochę metalu? :)
  Odpowiedz
#62
Uwielbiam Huntera 10/10
  Odpowiedz
#63
6/10 Lasek :)

Trzymajcie perełkę ode mnie. Aż sobie zacznę od ulubionego momentu 2:22. Sztosik Połamany




Dobra, a już całkiem poważnie...

  Odpowiedz
#64
Tym pierwszym mnie współlokator dręczył długo- 1/10 :D
8/10!

  Odpowiedz
#65
Haha, niemożliwa jesteś Haha Włączyłem to i sobie myśle - O kur...wa, nieee Połamany A teraz 3 raz słucham... -1000/10 Wysmiewa



Swoją drogą świetny serial i jeszcze lepszy Kyle w roli głównej... Dobry jest gość. Babka z poprzedniego filmiku ode mnie mogłaby mu pięty lizać.
  Odpowiedz
#66
@Up, zdecydowane 10/10, świetny gust!

  Odpowiedz
#67
  Odpowiedz
#68
4/10
https://www.youtube.com/watch?v=f9ycwG0bThA


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Znacie ten utwór? Nieśmiertelny 2 2 123 12.01.2013, 16:38
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Co to za utwór? WazzUp 4 2 409 15.12.2012, 19:44
Ostatni post: Diablo09
  Co to za utwór? arab56 4 2 717 13.08.2012, 14:14
Ostatni post: da Vinci

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości