Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Odjechane zegarki!
#21
Albo koło 400 funtów, ale w Polsce chodzi po 3,5 koła... Bardziej opłaca się sprowadzić. Szkoda, że nie automat, kurcze.
  Odpowiedz
#22
ja choruje na taką Certinkę, może sprawie sobie w Time Trendzie po świętach, szykują się spore przeceny a ja mam zalegly prezent u zony:) http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,11352,...42.65.html
[Obrazek: CE_536.7029.42.65_big_.jpg]
  Odpowiedz
#23
Ja ostatnio połączyłem nowoczesność z funkcjonalnością i mam Treada od leathermana + smartwatcha :D.
  Odpowiedz
#24
(26.10.2017, 19:06)Druczh napisał(a): Ja ostatnio połączyłem nowoczesność z funkcjonalnością i mam Treada od leathermana + smartwatcha  :D.

jak to wygląda ?  :OO
  Odpowiedz
#25
Moje połączenie wygląda dokładnie tak samo jak [CIACH!]
  Odpowiedz
#26
Moim wymarzonym zegarkiem (a raczej już smartwatchem) jest Tommy Hilfiger model TH1791405. Jezu jak on wygląda <3

[Obrazek: tommy-hilfiger-th1791405.jpg]

Fotka z e-zegarek.pl. Gdyby tylko nie ta cena, od razu bym brał <3
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Plażowa moda - odjechane stroje na 2012 rok. adam-as 3 5 426 23.04.2013, 20:58
Ostatni post: Cassius

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości