Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Oferta jakiej sieci?
#1
Siema.

Problem wygląda tak, że mam obecnie umowę z Nju Mobile, według której płacę maksymalnie 39,90 zł i mam w tym nielimitowane rozmowy i smsy. Oferta była bardzo atrakcyjna, z tym że 3 lata temu, kiedy była stosunkową nowością, a ja nie potrzebowałem internetu w komórce. Tak się składa, że właśnie zaczynam pracę, do której
będę potrzebował internetu w telefonie.

Czy ktoś może polecić jakąś ciekawą ofertę, w której będę miał nielimitowane rozmowy i smsy oraz darmowy internet? Nie musi go (internetu) też być nie wiadomo ile, tyle by obsłużył dostęp do kalendarza - choć jeśli będzie możliwość na większy pakiet, to oczywiście jest taki preferowany.
  Odpowiedz
#2
(25.04.2017, 08:26)SNOWDOG napisał(a): Czy ktoś może polecić jakąś ciekawą ofertę, w której będę miał nielimitowane rozmowy i smsy oraz darmowy internet? Nie musi go (internetu) też być nie wiadomo ile, tyle by obsłużył dostęp do kalendarza - choć jeśli będzie możliwość na większy pakiet, to oczywiście jest taki preferowany.
W T-mobile jest jakaś na umowę- darmowe SMSy, rozmowy i 10GB.

Ja mam drugą kartę właśnie z NJU ze względu na ofertę bez umowy, kiedy za 3 dyszki też mam nielimitowane rozmowy, smsy do wszystkich i 10GB neta.
  Odpowiedz
#3
T-Mobile, to najgorsza sieć, należy omijać szerokim łukiem naciągaczy. Jak masz telefon dual SIM, to kup kartę prepaid z ofertą jakiegoś operatora i internetu używaj w pakiecie neta za doładowanie. W Orange można aktualny pakiet przedłużyć na rok podobnie jak ważność konta. Z drugiej strony jest to opłacalne tylko jak nie zużywasz dużo internetu, mi 1GB starcza na kilka miesięcy, bo zazwyczaj mam dostęp do Wifi, a w terenie czytam ty lko maile i czasem szukam czegoś w internecie, czy odczytuję powiadomienia z aplikacji.
  Odpowiedz
#4
Nie mam możliwości korzystania z dual sim. Zależy mi też na tym, aby nie mieć umowy na czas określony - bardziej na takiej zasadzie jak teraz, czyli abonament na czas nieokreślony.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wybrany numer w sieci Plus DaViD16 4 2 480 04.09.2012, 17:31
Ostatni post: DaViD16
  Jak zablokować dostęp do sieci w HTC Wildfire S Baron 2 5 875 21.11.2011, 16:22
Ostatni post: dimix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości