Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Opticam g3d rejestrator jazdy
#1
Witam, zakupiłem sobie opticam g3d. Dołączona do urządzenia instrukcja nie zawiera na tyle informacji ile potrzebuję. Mam problem z kilkoma rzeczami, mianowicie nie wiem jak działa detektor ruchu- jak go uruchomić ?
Nagrywanie w pętli - Karta się zapełniła i już nie nadpisuje, a w urządzeniu ma być nadpisywanie. Proszę o pomoc.
  Odpowiedz
#2
(23.09.2013, 09:15)IRAS napisał(a): Witam, zakupiłem sobie opticam g3d. Dołączona do urządzenia instrukcja nie zawiera na tyle informacji ile potrzebuję. Mam problem z kilkoma rzeczami, mianowicie nie wiem jak działa detektor ruchu- jak go uruchomić ?
Nagrywanie w pętli - Karta się zapełniła i już nie nadpisuje, a w urządzeniu ma być nadpisywanie. Proszę o pomoc.


Witam, mam ten sam problem. Czy ktoś już znalazł rozwiązanie na to czy reklamować i kupić co innego?
  Odpowiedz
#3
Problem nie rozwiązany nadal potrzebna pomoc odjechanych.....
[Obrazek: sygna4-1380474153.png]

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.


  Odpowiedz
#4
(30.10.2013, 11:33)IRAS napisał(a): Problem nie rozwiązany nadal potrzebna pomoc odjechanych...


Dzwoniłem do sprzedawcy który kontaktował się z przedst. producenta. sprzęt trzeba odesłać w ramach reklamacji do serwisu w Gliwicach, gdzie wgraja nowy soft, którego nie udostępniają online... Podobno..
  Odpowiedz
#5
No i jak? masz go już? Ja nadal się morduje...
[Obrazek: sygna4-1380474153.png]

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.


  Odpowiedz
#6
Detektor ruchu powinien sam uruchomić nagrywanie gdy się poruszasz i je wyłączyć, gdy samochód jest jakiś czas w spoczynku. Gdy urządzenie jest włączone, to detektor też.

Co do karty to spróbuj ją sformatować. Nie miałem styczności z tego typu urządzeniami, więc może opisz na jakiej zasadzie działa uruchamianie zapętlania, czy urządzenie ma jakieś opcje konfiguracyjne?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości