Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Ostatnie posty"
#1
Czy da się zrobić tak, żeby edytując swojego posta, można go było zobaczyć w "Ostatnich postach" na stronie głównej? Zależy mi na tym, ponieważ nie można pisać posta pod postem, ale edytując wcześniejszy nie pojawia się on w "Ostatnich postach", a wtedy zadając nowe pytanie poprzez edycję wcześniejszego posta, nikt tak naprawdę nie będzie wiedział że je zadałem...
  Odpowiedz
#2
Zawsze to możesz dać linka do Shoutbox na dole forum.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#3
Diablo, gdyby tak pomyśleć to nie każdy siedzi i zagląda na sB. Pomysł niezły, jestem za :)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#4
Może temat bardziej się nadaje do działu "Rozwój forum" :)

Diablo09 napisał(a):Zawsze to możesz dać linka do Shoutbox na dole forum.
Tak, ale równie dobrze link może zostać od razu zasypany przez rozmowę forumowiczów, i w efekcie zobaczy go tylko 2-3 osoby... A za spamowanie linkiem mogę dostać jakieś ograniczenie, albo jeszcze coś innego :)
  Odpowiedz
#5
Za podawanie linków prowadzących w konkretne miejsca na forum nie otrzymasz bana. Oczywiście trzeba robić to z umiarem.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podwójne posty Jarus 3 2 199 29.08.2012, 10:32
Ostatni post: Jarus
  Jak sprawdzić kto był online przez ostatnie 24 godziny Baron 0 2 936 25.05.2011, 10:53
Ostatni post: Baron

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości