Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Otwarty dach na Stadionie Narodowym - kto za to odpowie?
#1
Premier Donald Tusk rozpoczął procedury mające wyłonić winnego zajścia kompromitacji która miała miejsce na Stadionie Narodowym z Warszawie podczas niedoszłego wówczas meczu Polska - Anglia. Przypomnijmy, mecz został przełożony na dzień następny decyzją UEFA oraz FIFA.

Jak myślicie, kto jest winny całej tej sytuacji z dachem na stadionie?
Może macie już jakieś newsy w tej sprawie?
  Odpowiedz
#2
Winny się nigdy nie znajdzie UEFA na pewno nie odpowie za to z resztą mają wszyscy wytłumaczenie, że o dach nikt się nie pytał.Jaki z tego morał? A taki, że nie znajdzie się winny tej całej sytuacji.
  Odpowiedz
#3
Ja bym obstawiał PZPN ale to jest moje zdanie.
  Odpowiedz
#4
Wg mnie tylko PZPN ,to on miał dostęp do przekazów pogodowych nie ten delegat Fify ,od którego zależało otwarcie i zamknięcie stadionu...Skąd on miał wiedzieć,że akurat tego wieczoru będzie padać w Warszawie,to właśnie PZPN powinno mu przekazać jaka pogoda jest prognozowana...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości