Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


PayPal i powiązanie z kartą
#1
Siemka

Mam pytanie czy konto PayPal musi być połączone z kartą kredytową, aby móc wykonywać przelewy lub odbierać z innych kont PayPal ?
  Odpowiedz
#2
Nie, nie musi być :)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#3
Ja na allegro nie mam konta połączonego i wypłacają mi gotówkę przez listonosza. Paypal
Aha dobra racja racja, pomyłka.
  Odpowiedz
#4
Bub17 napisał(a):Ja na allegro nie mam konta połączonego i wypłacają mi gotówkę przez listonosza. Paypal
Nie myl PayPal z PayU.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#5
Paypal nie musi być połączony z kartą ale musi być zweryfikowany, inna forma weryfikacji to połączenie z rachunkiem bankowym.
Wszystko o weryfikacji konta PayPal masz w pomocy.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak wypłacić pieniądze z PayPal na konto? Marszal 1 2 517 03.06.2013, 18:12
Ostatni post: da Vinci

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości