Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


PicturePush Downloader
#11
Dziękuje za pomoc. Teraz tylko jak tego kodu użyć co podałeś, czy gdzieś do HTMLa wstrzyknąć, nie mam pojęcia. Spróbuje się pomęczyć kilka dni, poszukać informacji. Szukanie to jakaś forma nauki :)

Jak polegnę to dam znać.
  Odpowiedz
#12
(15.03.2017, 21:30)Dominik napisał(a): Spróbuje się pomęczyć kilka dni, poszukać informacji. Szukanie to jakaś forma nauki :)

Najlepsza według mnie :)

Możesz rozwiązać to różnie. Moja propozycja:
  • możesz wgrać (dynamicznie) skrypt do ładującej się strony i tam wykonać ajaxa. Może się to dziać w tle (jeśli umiesz coś takiego zrobić).  Dostaniesz zwrot (response) z kodem. Wystarczy wydobyć adresy obrazków. Najlepiej dodać je do tablicy i odczytać w formie galerii + możesz ją dowolnie zedytować - nadać jej unikalny styl ;)

Serio w php byłoby genialnie to zrobić :)
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości