Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Piękny gest kibiców Podbeskidzia
#1
[Obrazek: Podbeskid_hqeqqqx.png]

Pod hasłem "Oddaj krew – idź na mecz" kibice Podbeskidzia Bielsko – Biała oddali w sobotę 43,2 litra krwi, w akcji wzięło udział 96 fanów Podbeskidzia, w tym 35 po raz pierwszy. Każdy z uczestników akcji otrzymał pamiątki klubowe oraz wejściówkę na mecz 1/8 finału Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław, lub spektakl Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Piękny gest, szef okręgowej rady Honorowego Krwiodawstwa przy Polskim Czerwonym Krzyżu Stefan Kurdek powiedział, że jest bardzo zadowolony po każdej akcji, ale po tej jest po prostu szczęśliwy, a wyniki przeszły wszelkie oczekiwania. Co pan na to Panie Tusk, czy tak zachowują się bandyci w szalikach, z którymi trzeba walczyć. Tym bardziej że takich akcji jest więcej, w moim pięknym grodzie Lublin na przykład, kibice Motoru każdego roku w święta, organizują akcję dla dzieci. Zbierają na stadionie kasę i kupują prezenty, które rozdają dzieciom z domów dziecka i dzieciom które święta muszą spędzić w szpitalach. Cóż, ale to przecież tylko "Bandyci w szalikach". Jeśli w waszych miastach są również takie akcje, a na pewno są, napiszcie o nich bo warto.
  Odpowiedz
#2
Tungar, jasne, że nie tylko "bandyci w szalikach", ale nie oszukujmy się - oni istnieją i stanowią poważny problem w naszym kraju. Tyle, że to już nie są kibice, tylko kibole i z prawdziwym sportem i kibicowaniem nie mają nic wspólnego.

A gest kibiców rzeczywiście piękny. Takich akcji powinno być więcej, powinny być nagłaśniane i publicznie chwalone. Nie dość, że przynoszą widoczne korzyści, to może pod wpływem takich akcji jeden i drugi kibol (podkreślam: nie kibic, tylko KIBOL) puknie się w ten swój pusty, zaszalikowany łeb i dotrze do niego, że wspólna pasja może łączyć i gromadzić ludzi nie tylko w celu okładania się nawzajem bejsbolami i wyrywania krzesełek z trybun.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości