Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pierwszy dzień w szkole :D
#11
Taa ja również idę do nowej szkoły, (w końcu nie można mnie nazwać gimbusem) a przede mną,
4 lata nauki w technikum. Lekki stres jest, ale mam dość (tak myślę) fajną klasę no i idę z 2 osobami
z mojej starej klasy.

Się zobaczy, najgorsze to przestawić się na poranne wstawanie, a co nauki - czasami jest nawet ciekawie,
tym bardziej w technikach w których idziesz na kierunek który Cię interesuje i na niego jest stawiany
nacisk.

Jakoś to będzie ..:)
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#12
Bardzo się cieszę, że nadszedł już czas szkolny... Przez wakacje internet pełny był małych trollów, które zapuściły prawie korzenie pod biurkiem przez te dwa miesiące... Teraz przynajmniej się odpocznie.

W ogóle Polska i jej chory system nauczania... Szczerze współczuję obecnym męczennikom i pociesze was jedynie, że prawdziwa edukacja zacznie się dopiero po maturze, czy studiach. Na razie, proces nauki, który przyswajacie, to w 90% niepotrzebny syf, który jest wam potrzebny w życiu na tyle, co zeszłoroczny śnieg, a co najlepsze - i tak o tym wszystkim prędzej czy później zapomnicie... Wiem na pewno, że moje dziecko nie będzie uczyło się w tym kraju. Ja też nie mam zamiaru siedzieć tu całe życie, a sam patriotyzm wpierany nam przez państwo, to jedna wielka próba manipulacji... Jednostka nie musi być częścią głupiego stada, którym łatwo zarządzać. Temat rzeka, a mi się spieszy, więc lektury nie będzie. Miłego rozpoczęcia roku szkolnego! ;)
  Odpowiedz
#13
Najgorszy jest pierwszy rok jeżeli chodzi o szkołę średnią. W drugiej klasie już powinniście mieć wszystko obcykane. To prawda, że w szkole uczą dużo nie potrzebnych rzeczy. Co do kierunku który się wybiera to radzę uważać. Jeżeli ktoś z was myśli że będzie tak jak macie poukładane w głowie, to na początek dostanie kopa w ...
(02.09.2012, 14:37)Karrts napisał(a): Ale z tego ci mi brat mówił to przez pierwszy miesiąc nauczyciele pierwszej klasie nie mogą wpisać 1 i 2 ;]
Jest będzie Plażing Smarznig ;]
Pierwsze słyszę. Pamiętam, że u mnie na początku nie było czegoś takiego. Pytali nas jak popadnie. Jeszcze z miłą chęcią będziecie wspominać czasy gimnazjum i sielankę z nią związaną.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#14
Pff, niektórzy mają jeszcze calutki miesiąc wakacji... Studenci pozdrawiają uczniów. :P

Ale tak poważnie mówiąc, to zazdroszczę - z chęcią cofnęłabym czas i poszła jeszcze raz do liceum. Chodziłam do najfajniejszej szkoły w mieście, miałam świetną klasę, większość nauczycieli była całkiem w porządku, a higienistka czasem pozwalała przesiedzieć u siebie połowę lekcji. ;)

Naprawdę, jeśli ktoś narzeka, że zaczął się rok szkolny, to ja powiem - później będzie tylko gorzej. Zacznie się prawdziwe, "dorosłe" życie, prawdziwe problemy, zmartwienia, a na studiach na jedno kolokwium będziecie mieć więcej materiału do opanowania, niż na maturę z jednego przedmiotu. Także cieszcie się szkołą, póki możecie! :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mój pierwszy milion! Swordancer 0 871 01.02.2015, 01:36
Ostatni post: Swordancer
  Dzień z życia Kima. Monoceros 1 1 281 11.05.2014, 23:30
Ostatni post: Swordancer
  Taki żarcik w szkole Gospodarz 0 860 06.02.2014, 19:38
Ostatni post: Gospodarz
  Dzień bez.. edycja 0 1 387 29.11.2011, 19:35
Ostatni post: edycja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości