Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pisanie maili do różnych sklepów
#1
Yo...

Czy kontaktowaliście się może kiedyś z jakimś sklepem drogą mailową?
Teraz większość sklepów udostępnia taką możliwość, na stronie WWW w zakładce kontakt zamieszczają swój adres email.

Zastanawiam się po jakiego grzyba dają możliwość kontaktu skoro nawet nie odpowiadają na wiadomości.
Napisałem jakieś 5-6 dni temu do około 10 ludzi z kilku sklepów i do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Jednego maila dostałem nawet od gościa w sklepie, powiedział bym do niego napisał ponieważ w tej chwili ma klientów i nie ma czasu rozmawiać...

Jakie macie doświadczenia w kontakcie ze sklepami ?

Dodam, że sklepy do których pisałem zajmują się sprzedażą sprzętu komputerowego.
  Odpowiedz
#2
Ja zazwyczaj korzystam z tej formy kontaktu i szczerze powiem, że może raz trafiła mi się sytuacja kiedy musiałem poczekać na odpowiedź 4 dni.
Zazwyczaj kontaktuję się z hurtowniami komputerowymi oraz firmami do których dostarczam rozwiązania IT, jeśli ktoś podchodzi poważnie do interesu to pilnuje skrzynki i odbiera maile przynajmniej co 2 godziny, jeśli natomiast firma jest duża i ma sporo klientów to zazwyczaj tworzone jest osobne stanowisko pracy dla kogoś do obsługi maili.
  Odpowiedz
#3
Kiedyś szukałam sprzętu do kompa :))) i jak to dziewczyna to co napisane w opisie to nie wystarcza , wiec pisałam wiadomości i czasami odpowiedzieli bardzo dokładnie, na każde pytanie w szczegółach. W innych sytuacjach bardzo ogólnikowo. Ja uważam, że to jak oni odpowiedzą zależy od tego jak my się do nich zwrócimy. Nie chodzi mi o zwroty grzecznościowe, choć to też ważne, tylko o konkretne pytania o szczegóły. No i ważny jest temat wiadomości.... bo na niektóre nie zwracają uwagi tylko odrazu do kosza.... A szanujący się sklep odrazu odpisuje lub w ogóle " odpisuje" ...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pisanie wierszy, kawałków Suzi STW Bull 1 1 879 08.09.2011, 15:20
Ostatni post: Devil

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości