Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Płać kryptowalutami w sklepach, wypłacaj je w bankomacie
#1
[Obrazek: trastra-plakat.jpg]

Co to jest TRASTRA?

TRASTRA oferuje usługę bankowości internetowej oraz mobilnej. Z ich usług możesz skorzystać w każdej chwili, z dowolnego miejsca na świecie.

W ciągu kilku sekund możesz mieć portfele do takich kryptowalut jak: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH. Dzięki nim możesz wysyłać i odbierać cyfrowe pieniądze w dowolnym miejscu.

[Obrazek: trastra-5-krypto.jpg]

Po przejściu procesu KYC, możesz zamówić kartę płatniczą TRASTRA wydaną przez VISA. Zamawianie karty nie jest konieczne, aby zarabiać na jej polecaniu. Z drugiej strony – znając “świat krypto” z pewnością docenisz jej posiadanie.

Nawet jeżeli nie będziesz jej zamawiać, z niej korzystać – to możesz zarabiać na jej polecaniu do 10 poziomu. Wyobraź sobie że zarekomendujesz ją dla kilkunastu czy kilkudziesięciu osób które będą płaciły swoimi crypto (po zamianie na Euro) w sklepach lub wypłacały w bankomacie.
➡️⭐️ Mega Deal! Od każdej transakcji otrzymasz zarobek.

Zarobki z wymiany to – 0,1% -> 0,2% na maksymalnie 10 poziomach zgodnie z ich programem partnerskim. W aplikacji możesz wymienić krypto na EUR, aby wydać swoją kryptowalutę offline w sklepie lub w bankomacie. Możesz także wypłacić krypto w dowolnym, pobliskim bankomacie.


Co ich wyróżnia?

Swoje kryptowaluty wymienisz bez ukrytych opłat, za uczciwą cenę rynkową dla transakcji.

Cena rynkowa

1% opłaty za zakup kryptowaluty online, tylko opłata Blockchain dla transakcji kryptowalutowych

Pieniądze będziesz przelewać za pomocą bezpiecznej i szyfrowanej technologii z portfeli BTC lub ETH na konto IBAN.

Zaawansowana ochrona

Szyfrowanie SSL, Technologia Multi-Sig, Uwierzytelnianie 2-etapowe
Bezpieczeństwo

Wszystkie karty są kartami debetowymi VISA wydanymi przez lidera branży.

Każda transakcja chroniona jest przez kontrolę tożsamości VISA, aby mieć pewność, że tylko właściciel karty może z niej korzystać. Uwierzytelnianie 2-etapowe (2FA). Podczas logowania potrzebujesz zarówno hasła do portfela, jak i jednorazowego hasła wygenerowanego przez 2FA. Anty-ochrona przed oszustwami. Transakcja online powinna przejść bezpieczny protokół VISA 3D. Autoryzacja urządzenia. Każde nowe urządzenie lub przeglądarkę należy potwierdzić pocztą e-mail. Wszystkie karty mają technologię chipową, która zapewnia bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

Team Trastra

[Obrazek: 1-trastra-team.jpg.jpg]

SUPPORT

Bardzo dobry i przede wszystkim szybki kontakt poprzez czat na stronie. Można pisać oczywiście w naszym języku.
Karta VISA do Twojego portfela krypto

Jedyne koszty to jednorazowa opłata za zamówienie w wysokości 9 EUR i miesięczne utrzymanie 1.5 EUR. Dzięki temu będziesz mógł lub mogła płacić kryptowalutami w każdym sklepie na świecie i wypłacać środki z bankomatu. Dodatkowo za każdą transakcję, którą wykonają Twoi znajomi otrzymasz wynagrodzenie. Możesz korzystać z karty mając ją jako aplikację na telefonie lub logować się z poziomu komputera.
Czy nadal warto trzymać pieniądze w banku? Sam zdecyduj!
Procedura Działania:

1.Rejestrujesz się na stronie Mycardincome (Program Poleceń)

Link partnerski:

Czysty link:

2.Po podaniu kilku danych, logujesz się na swoje konto

3.Zostaniesz poproszony/na o aktywację konta poprzez e-mail

4.Otrzymasz kolejny e-mail, będzie w nim Twój e-mail oraz hasło do zalogowania się do Trastra (tu zamawiamy kartę Visa), zostaniesz poproszony/na o zmianę hasła dla bezpieczeństwa. W Trastra pojawi ci się okienko do zamówienia karty. Zamawiasz ją lub jeżeli chcesz to zrobić potem, klikasz “Skip”. Aby zarabiać z rekomendacji nie musisz być w posiadaniu wspomnianej karty do kryptowalut. Znając jednak “świat krypto” z pewnościa docenisz jej posiadanie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości