Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani,com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Planowanie rodziny
#11
Ja niedługo planuję rodzinę a co do dzieci chciałbym mieć dwoje,bo nigdy jedno nie zostanie samo na więcej raczej nie było by mnie stać
  Odpowiedz
#12
Ja wpierw chcę się odnaleźć w tym świecie, a dopiero potem zakładać rodzinę. Trzeba się ustawić, całkowicie uniezależnić, być sobie panem, a potem można myśleć o zakładaniu rodziny, to wielka odpowiedzialność, trzeba jej zapewnić godziwe warunki, a na to nie trzeba mieć start, bez tego jest znacznie trudniej. Nie każdy rodzi się bogaty.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
#13
Ale każdy rodzi się z możliwością zostania bogatym.. Jeżeli ciężko pracujesz, to dopniesz swego..
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#14
Ja myślę o tym czasami. Póki co to wiem, ze chciałbym mieć kiedyś szóstkę dzieci. No ale na chwilę nie mam nawet żadnej dziewczyny na stałe, a co tu dopiero mówić o dzieciach (o żadnym mi przynajmniej nie wiadomo :P ). W przyszłości, kiedy znajdzie się odpowiednia kobieta, na pewno to wszystko jednak przejdzie w czyny.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości