Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Planowanie rodziny
Ja niedługo planuję rodzinę a co do dzieci chciałbym mieć dwoje,bo nigdy jedno nie zostanie samo na więcej raczej nie było by mnie stać
  Odpowiedz
Ja wpierw chcę się odnaleźć w tym świecie, a dopiero potem zakładać rodzinę. Trzeba się ustawić, całkowicie uniezależnić, być sobie panem, a potem można myśleć o zakładaniu rodziny, to wielka odpowiedzialność, trzeba jej zapewnić godziwe warunki, a na to nie trzeba mieć start, bez tego jest znacznie trudniej. Nie każdy rodzi się bogaty.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Ale każdy rodzi się z możliwością zostania bogatym.. Jeżeli ciężko pracujesz, to dopniesz swego..
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Ja myślę o tym czasami. Póki co to wiem, ze chciałbym mieć kiedyś szóstkę dzieci. No ale na chwilę nie mam nawet żadnej dziewczyny na stałe, a co tu dopiero mówić o dzieciach (o żadnym mi przynajmniej nie wiadomo :P ). W przyszłości, kiedy znajdzie się odpowiednia kobieta, na pewno to wszystko jednak przejdzie w czyny.
  Odpowiedz
W moim życiu zaszło kilka dosyć ważnych zmian. A planowanie rodziny ograniczone zostało do "Kiedyś będzie ta jedyna.". Powiem wam, co będzie to będzie. Nie warto przywiązywać się do rzeczywistości, którą znamy i się do niej przyzwyczailiśmy, kiedy dostajemy kopa w 4 litery boli jak cholera.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
(31.05.2017, 00:37)Swordancer napisał(a): Ja wpierw chcę się odnaleźć w tym świecie, a dopiero potem zakładać rodzinę. Trzeba się ustawić, całkowicie uniezależnić, być sobie panem, a potem można myśleć o zakładaniu rodziny, to wielka odpowiedzialność, trzeba jej zapewnić godziwe warunki, a na to nie trzeba mieć start, bez tego jest znacznie trudniej. Nie każdy rodzi się bogaty.
Emm, good luck. W pewnym momencie naszego związku zdaliśmy sobie sprawę, że taki moment może nigdy nie nadejść albo będziemy w takim wieku, że będzie za późno. Moja ciąża jak i macierzyństwo dalekie są od relacji insta matek, które uważam za chorobę, z którą trzeba walczyć. Bardzo źle znioslam poród i to raz na zawsze zamknęło temat powiększania rodziny.
W Polsce bardzo ciężko jest założyć rodzinę, a co dopiero mieć kolejne dzieci. Na Cyprze nie ma tego problemu, ludzie mają po 2, 3, czasem czworo dzieci, bo ich stać, jest wsparcie socjalne, społeczeństwo jest pro-dzieciece. Przy czym socjal to jest autentyczne minimum, byle jaka praca daje wyższy dochód, po prostu opłaca się pracować. Nie ma parcia na formalizowanie zwiazku i jakby sam język to zatwierdza, bo żona i kobieta to to samo słowo.
Miałam jakieś wizje rodziny, kiedy, co i jak, nic poza płcią dziecka nie ziściło się w realu :P
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości