Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Player XBMC - odtwarzanie kanałów z Weeb.tv
Witam,

Mam wykupiony abonament na Weeb.tv
Pobrałem również aplikację XBMC na swojego Windowsa XP.
Ze strony Weeb.tv pobrałem wtyczkę plugin.video.weeb.tv.0.1.21.zip,
abym mógł odtwarzać sobie kanały satelitarne bezpośrednio z poziomu XBMC.
Problem polega na tym, że aplikacja nie rozpoznaje, że mam wykupiony pakiet Premium,
czyli nie loguje mnie do Weeb.tv z poziomu aplikacji.

W Internecie znalazłem informacje, że muszę ręcznie dopisać swoje dane do logowania
w pliku settings.xml

Win7:  C:\Users\<nazwa użytkownika>\AppData\Roaming\XBMC\userdata\addon_data\plugin.video.weeb.tv\settings.xml
WinXP: C:\Documents and Settings\<nazwa użytkownika>\Dane aplikacji\XBMC\userdata\addon_data\plugin.video.weeb.tv\settings.xml 

Wszystko fajnie, pięknie, tylko ja nie mam żadnych plików i folderów w katalogu addon_data.
Jak zatem zrobić, aby XBMC logował mnie do premium na Weeb.tv?

@edit:
Rozwiązaniem powyższego problemu jest właściwa ścieżka do pliku settings.xml
C:\Documents and Settings\<nazwa_użytkownika>\Dane aplikacji\XBMC\addons\plugin.video.weeb.tv\resources\settings.xml

Dopiero po zmianach w tym pliku logowanie do Weeb.tv przez XBMC następuje poprawnie.
  Odpowiedz
W Kodi - System-Dodatki-Moje dodatki-wtyczli video-Weeb.tv-Konfiguruj-Konta i tam wprowadzasz Login i Haslo zamykasz wszystko Lacznie z Kodi adpalasz ponownie i powinno byc OK.Tak dziala bez konta premium ale tylko 30 min nie wiem jak to jest z Kontem Premium jesli nie pomoze zedytuj plik settings.xml jak wczesniej pisza koledzy.
Powodzenia
Mantero
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości