Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


PlayerMiszu - Co sądzicie o moim kanale na YouTube?
#11
Matko znowu Minecraft!
Moim zdaniem jest już za dużo tej nudnej gry na YT. Czeka Cię dużo pracy, ale polecam
nagrywać coś bardziej kreatywnego niż MC. Nie wiem ile masz lat ale może warto poczekać
na mutacje głosu :).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#12
Obyś nie zbłądził w tym kierunku! :D

  Odpowiedz
#13
Tak jak powiedział Sebastian.
Poczekaj na mutację albo coś.
Źle nie jest, ale też najlepiej nie jest.
Minecraft - Kojarzy mi się z dziećmi oraz z ludźmi którzy nie widzą świata poza grami.
W ogóle , nie rozumiem sensu tej gry.
Ile masz lat , jeśli mogę spytać ?
  Odpowiedz
#14
Za naukę się weź:D:D:D
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#15
Mam 13 lat. I biorę się za naukę w gimnazjum :(
A co myślicie o grze XIII już jest zapowiedź a pierwszy odcinek się uploaduje.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#16
Gra ma się podobać przede wszystkim tobie. Inaczej się szybko wypalisz.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#17
Jeżeli chcesz możemy zacząć współprace ;) Ja posiadam serwer do minecraft'a i posiadam ekype 2 graczy premium i 3-5 steve jeżeli się zbierzemy będziemy mogli nagrać coś w stylu http://www.youtube.com/user/CraftedMovie?feature=plcp
Zapraszam cie na ts3 ts.tsworld.pl:9999 i pisz na gg 3608063 jeżeli by cie to zainteresowało :)
  Odpowiedz
#18
To zgadamy się ale zadzwoń na skypa: hopel11 i się dogadamy. Okey
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#19
lkssignal masz zablokowane wiadomości priv ...
napisz na gg 3608063
  Odpowiedz
#20
A co sądzicie o serii z owocowym :) Czy wam się podoba gdy jest naturalnie czy jak mówię i się nie śmieje?
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości