Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pobieranie MP3 z YT&SC
#1
Music 
[Obrazek: offliberty.png]

Właśnie nadziałem się na super stronę do pobierania MP3 i Video z serwisów YouTube i SoundCloud.

Strona nazywa się OffLiberty. Cały bajer pobierania opiera się na wklejeniu link z ww serwisów.

Wchodzimy na offliberty.com > Wklejamy link i klikamy przycisk 'wyłączenia'.

A teraz sposób numer 2 :)

Pobieramy program aTubeCatcher

Screeny :

[Obrazek: 1-1368534735.png]

[Obrazek: 2-1368534735.png]

[Obrazek: 3-1368534735.png]

Pobieranie MP3 za pomocą aTubeCatchera to zaledwie parę kliknięć. Program jest bardzo prosty w obsłudze, a dodatkowo oferuje konwertowanie pobranego pliku do różnych formatów. Soft posiada także wbudowany program do tworzenia płyt BR , nagrywania dźwięku, czy obrazu pulpitu, co idzie mu niezwykle dobrze :)
  Odpowiedz
#2
A ja mam o wiele szybszy sposób, i z lepszą jakością pobiera, ale nie wiem czy działa gdzieś idziej niż na youtube:

Dopisujemz frazę lataa tak jak na zdjęciu:[Obrazek: 95533319959294815427.jpg]

Potem wybieramy jakość, i format w jakim ma być to pobrane:[Obrazek: 92321419577546624787.jpg]
Lub poprostu wklejamy link do filmu tutaj:[Obrazek: 42802121997175178605.jpg]

Po wybraniu jakości i formatu, i kliknięciu lataa, zacznie się tworzenie filmu do pobrania, co trwa od kilku sekund do kilku minut, w zależności jakie masz łącze, i po tym pojawi się okno pobierania[Obrazek: 84835630965687019595.jpg]
  Odpowiedz
#3
Ja korzystam z Zapiska.pl - pobieram MP3 i Video w jakim formacie i jakim rozmiarze chcę :)
  Odpowiedz
#4
Ja filmiki z youtube pobieram za pomocą INTERNET DOWNLOAD MANAGER, bez zbędnego kopiowania i klikania.
  Odpowiedz
#5
Też kiedyś pobierałem, ale przez lataa, masz najlepszą jakąś, zresztą sam sobie wybierasz, i format też sam wybierasz, a idm pobiera, tylko ew flv
  Odpowiedz
#6
Ja mam wtyczkę i odrazu pod filmikem mam download tylko wybieram czy MP3 czy video

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości