Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pobieranie za darmo z chomikuj
#1
Znalezione w internecie.

Mam dla was ciekawostkę kiedy się ściąga plik przez np. Mozillę to można wziąść i skopiować link żródłowy i podać innym chomikom a im nie zabierze transferu ani osobie która udostępniła ten link.

Jeszcze tego nie przetestowałem. Ale zapewne jest to możliwe przez kolejne trzy dni.
Warto sprawdzić ponieważ wiadomość, którą znalazłem pochodzi z kwietnia ubiegłego roku. Nie wiem czy ktoś to zgłosił do administracji chomikuj.pl?

Może pokuszę się o napisanie do nich.
  Odpowiedz
#2
Musimy to jak najszybciej wytestować będzie to nie lada nowinka :)
  Odpowiedz
#3
Robiłem coś takiego, ale na takim samym numerze IP, a jak to jest gdy mamy inne to nie wiem:)
  Odpowiedz
#4
Na moim chomiku udostępniam skuteczny sposób na darmowe pobieranie z chomikuj :)

Zapraszam: adres usunięto.



Edit:karolekdj Proszę o niespamowie i zapoznanie się z regulaminem forum.
  Odpowiedz
#5
aktualnie jest to chyba już nie możliwe ;p
  Odpowiedz
#6
Wydaje mi się że już nie można tak ściągać ale pewien nie jestem.
  Odpowiedz
#7
Zamiast powielać wiadomości, umówcie się we dwóch, sprawdźcie czy to działa.
O swoich doświadczeniach napiszcie tutaj ;)
  Odpowiedz
#8
o! znalazlem jdnak temat :) mam link do ucznia czarnoksieznika. Polowa zadania wykonana teraz ktos musi otworzyc link :)


http://s1130.chomikuj.pl/File.aspx?id=39...tor+PL.avi
  Odpowiedz
#9
Sprawdziłem to wcześniej i wiem już, że nie działa ten sposób.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!! problem 17 6 402 23.04.2020, 13:25
Ostatni post: strm
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 2 985 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Ulepszenia na chomikuj.pl Karol 2 5 591 25.10.2014, 17:46
Ostatni post: Robotox
  Nowa opcja na chomikuj.pl bogdanbig 2 4 900 20.10.2014, 16:57
Ostatni post: Robotox
  1 000 000 000 plików na Chomikuj.pl Baron 8 6 748 23.08.2014, 22:06
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości