Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pojawiają się błędy na FREE
#1
Pojawiają się błędy na FREE na całym portalu chomikuj!
Przez ostatnie kilka dni dostałem kilka dziwnych wiadomości i komentarzy, że mam sfałszowane free lub że coś jest nie tak!!! Okazuje się że za pobranie z folderu tam gdzie jest transfer free - odejmuje i osobie udostępniającej ale też tej co pobiera ! Czyli podwójnie za jeden plik..
Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#2
Zgłaszałeś sprawę administracji chomikuj?
  Odpowiedz
#3
U mnie jest wszystko w porządku.
  Odpowiedz
#4
pokinacho napisał(a):U mnie jest wszystko w porządku.

Kasztelan skoro u kolegi jest ok to dlaczego u Ciebie coś szwankuje?
Głosiłeś sprawę?

P.S.
Spójrz proszę na nasz regulamin pkt 11.
  Odpowiedz
#5
Zdecydowałem się napisać ten post gdy zobaczyłem info u Azazela dotyczące tego problemu ..
Ufam Piotrkowi a administracji póki co nie zgłaszam wolę poczekać aż naprawią.
Co innego jak to by było tylko u mnie to bym zgłosił..

Jeden z komentarzy u Piotrka: "Szkoda, że robi się to samo u Ciebie, to samo co u Massiva, nigdzie już nie będzie free:-( Ten portal niczego nie potrafi naprawić"

Dlatego uważam, że nie ma co zgłaszać, skoro to jest problem portalu.. NIech giganci się tym zajmą :)

Azazel tak to skwitował: JEŚLI DO NIEDZIELI SIĘ TECHNICY NIE UPORAJĄ Z PROBLEMEM FREE I TAK BĘDZIE WIEC BEZ OBAW ,NAJWYŻEJ BŁĘDY BĘDĄ STANOWIC UTRUDNIENIA A FILMY BĘDĄ LEPIEJ "SMAKOWAĆ' ,POZDRAWIAM

ps. Sorry za błędny nagłówek, dzięki że zmieniłeś..
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pobierz folder - koniec free nadchodzi Guardian 4 5 394 23.08.2014, 22:19
Ostatni post: Robotox
  Punkty za FREE dla Nowych i nie tylko gosialima 9 4 577 25.06.2011, 23:34
Ostatni post: Filmy_Avi_Rmvb

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości