Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
#71
(19.11.2012, 23:05)Rafał napisał(a): Marszal tu nie chodzi o to, aby komuś utrudniać.

Zwykłe logo można zrobić w każdym programie graficznym nie koniecznie trzeba robić to w nie wiadomo czym ;), no ale jak uważacie że to za trudne to ok :D
  Odpowiedz
#72
Zauważył mnie ktoś ? Zgłaszam się ;) i małe wyjaśnienie na 2 stronie

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#73
(19.11.2012, 23:09)Marszal napisał(a): Zwykłe logo można zrobić w każdym programie graficznym nie koniecznie trzeba robić to w nie wiadomo czym ;), no ale jak uważacie że to za trudne to ok :D
Tak uważam, że zrobienie loga jest bardzo trudne o wiele trudniejsze niż zrobienie strony internetowej (projekt graficzny). Dlatego uważam, że ta kategoria jest zbędna i zbyt czasochłonna.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#74
Dimix, tak zauważyliśmy Cię :P

Przypominam, iż zglaszamy się za pomocą przycisku podziękuj w pirwszym poście :)

  Odpowiedz
#75
Macie problem z regulaminem konkursu i ze sposobem wyłonienia zwycięscy? To zajrzyjcie na fora graficzne. Tam odbywa się to dość często pod różnymi nazwami, np: "Bitwy graficzne", " Wojny graficzne", "Pojedynki grafików". Na każdym większym forum graficznym to spotkacie. Skorzystajcie z dobrych wzorców i macie po problemie.
  Odpowiedz
#76
Pomysł bardzo dobry Ok . Podrzucę Wam moją propozycję banerka .

[Obrazek: PJEDYNEK-1353401710.jpg]
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#77
Bardzo mnie cieszy tak duże zainteresowanie ;)

  Odpowiedz
#78
  Odpowiedz
#79
Może ktoś jeszcze spróbuje zrobić banerek?

Ja jak zyskam trochę czasu, spróbuję ;)

  Odpowiedz
#80
Ja tez robie ;P
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości