Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pokażmy światu nasze opowiadanie
#1
W związku z popularnością tematu Piszemy zbiorowe opowiadanie.

Drodzy "odjechani" autorzy opowiadania, jak sama nazwa wskazuje, na forum udzielają się ludzie nieprzeciętni. Określenie "najbardziej odjechani ludzie w polskim internecie" - zobowiązuje. Zróbmy coś naprawdę odjechanego - zaprezentujmy nasze opowiadanie w wersji PDF i umieśćmy je na portalu chomikuj.pl, jako oficjalne opowiadanie użytkowników forum (opatrzone nickami autorów, a może nawet podlinkowane do chomików).

Taki krok wymaga zrecenzowania, korekty, poprawek tekstu (stylistyka, interpunkcja), stworzenia okładki i przekonwertowania całości do formatu PDF - oświadczam, że mogę się tym zająć.

Jednak wymagane jest, aby wszyscy autorzy zgodzili się na publikację swoich fragmentów. Mam nadzieję, że wątek w miarę upływu czasu będzie się wydłużał i za jakiś czas nabierze rozmiarów prawdziwego opowiadania.

Autorów poszczególnych fragmentów proszę o zgłaszanie się w tym wątku i prezentowanie swoich sugestii, co do wyglądu, spraw technicznych, a przede wszystkim zgody na wykorzystanie stworzonych przez nich fragmentów.

Jesteście odjechani? Udowodnijcie to ;)
  Odpowiedz
#2
Vilandro powiem Ci, że jest to dobry pomysł. Czekajmy na opinię innych autorów. Mam nadzieję, że nie będą mieć nic przeciwko.
  Odpowiedz
#3
Jak dla mnie to świetny pomysł. Zgadzam się na opublikowanie mojej części :)

Po zakończeniu opowiadania trzeba będzie wymyślić tytuł.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#4
Ja tak naprawdę dodałem tylko malutki kawałek ale oczywiście zgadzam się na jego publikacje :)
  Odpowiedz
#5
Ja też dodałem tam swoje 6 groszy, ale pozwolenie moje masz :)
  Odpowiedz
#6
Ja też się zgadzam. Mam też propozycje, aby w miarę możliwości podzielić na rozdziały i kolejne będziemy wpuszczać na chomika o ile się pojawią.
I nie zapomnijcie udostępnić link do tego pdf'a bo też chcę to dać u siebie na chomiku.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#7
Bardzo fajny pomysł. Ja nie mam nic przeciwko, by moj kawałek był opublikowany. :)
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#8
Cieszę się, że pomysł wam się podoba. Tych, którzy napisali niewielkie fragmenty zapraszam do dalszej zabawy i dzielenia się swoją wyobraźnią ;)

Co do tytułu, jeszcze nie posiadamy na tyle materiału, aby jednoznacznie określić myśl przewodnią opowiadania, ale swoje propozycje można zgłaszać w każdym momencie.

Jeśli wymyśliłeś ciekawy, oryginalny tytuł, podziel się nim z nami w trym wątku. Jeśli masz jakieś sugestie do autorów i pomysły, które można wykorzystać - również na nie czekamy.

Tekst zacznę redagować, kiedy jego objętość będzie zajmowała przynajmniej 6 stron forumowych. Jeśli macie jakieś pytania, zadajcie je. Ten watek poświęcamy ogólnej wizji i sprawom technicznym, związanym z opowiadaniem.
  Odpowiedz
#9
Również zgadzam się na publikację moich fragmentów, aczkolwiek nie wiem, czy gra jest warta świeczki. ;) Ale jak chcesz, Vilandro, to Twój czas. ;)
  Odpowiedz
#10
Ja niestety nic napisałem ale chwalę Wasze pomysły i szczerze mówiąc wyszedł całkiem ładny spójny tekst ;) Jak znajdę chwilę czasu to również dorzucę coś od siebie:)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nasze wady i zalety da Vinci 11 5 513 11.04.2015, 13:22
Ostatni post: Demanufacture
  Nasze Rowery - Czyli kto i na czym jeździ dimix 5 5 902 12.03.2015, 22:13
Ostatni post: Maha Kali
  Nasze zaufanie do drugiej osoby ? Karol 0 1 689 31.12.2011, 12:33
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości