Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Polska aplikacja do narzekania.
Oto program na Androida, w którym możemy podzielić się swoimi żalami z innymi. Obsługa jest bardzo prosta, pobieramy program, akceptujemy regulamin i już możemy anonimowo zmieszać z g*wnem to co nam się nie podoba. Możemy komentować też hejty innych i je "doceniać" odpowiednim przyciskiem. Oczywiście bez łamania polskiego prawa, szerzenia mowy nienawiści, itp. Mi osobiście program ogólnie się podoba, szkoda tylko, że na chwilę obecną nie ma w nim rankingu najlepiej ocenianych hejtów, itp. Link do pobrania: https://play.google.com/store/apps/detai...rick&hl=pl
  Odpowiedz
To jest dobre, że też ja na to nie wpadłem.

Odpowiedz
Robotox, wciąż jest szansa, że przebijesz tę aplikację, nazwij ją The Onion Padłem, to nowość, szybko byś zyskał zwolenników, gdybyś ją dobrze skonstruował, łatwo zyskać popularność tworząc pierwszą solidną alternatywę danej popularnej apki.
Nie pij tyle!
  Odpowiedz
Tytuł w punkt. Nie dziwię się, że polacy pierwsi wpadli na ten pomysł. Haha

Robotox co ci szkodzi zrobić lepszego klona? Grunt to konkurencja, pamiętaj ;)
Niedostępny
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości