Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Polskie serce
U mnie też nie działa, heh.
Free Your Mind!
  Odpowiedz
Teraz sprawdziłem i u mnie też teraz nie działa, główna strona działa, a jak klikam "kliknij by pomóc" To mi jakieś błędy wyskakują.
  Odpowiedz
Może kolejny oszust?
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
No nie wiem, ale już kiedyś zwróciłam uwagę, że artykuły na tej stronie były dość stare - teraz się do nich nijak nie dostanie.
Free Your Mind!
  Odpowiedz
4,66...
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
Paweł, wyskoczyła Ci strona? Coś tam nie pyka od jakiegoś czasu... Kliknąłem, ale nie mam pewności, że licznik nadal chodzi. Poczekam jeszcze, ale jak dalej tak będzie, zamknę temat.

4,67
  Odpowiedz
4,68...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
U mnie chyba raczej działa :)
4,69
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości