Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Połykanie tasiemca, czyli zabójcza dieta dla naiwnych
#1
Szczupła sylwetka jest w obecnych czasach w cenie. Dzisiejsze kanony urody coraz częściej popychają młodych ludzi (przede wszystkim młode kobiety) do szukania szybkich, drastycznych sposobów na utratę wagi.

Jedną z takich "cudownych diet" stało się ostatnimi czasy połykanie główki tasiemca. Metoda rozpowszechniona w XIX wieku w Stanach Zjednoczonych nieuchronnie przywędrowała do Polski i zbiera u nas krwawe żniwo.

Producenci tabletek z tasiemcem mamią młodych, próbujących za wszelka cenę schudnąć ludzi wizją pięknej, szczupłej sylwetki możliwej do osiągnięcia w krótkim czasie i w dodatku bez wyrzeczeń. Naiwne, często nieświadome konsekwencji dziewczyny połykają świństwo, które raz na zawsze zmienia ich życie.

[Obrazek: b_4_21317.jpg]

Po połknięciu główki tasiemca płaziniec ten przywiera do ścianki jelita i zaczyna się w nim rozwijać. Kradnie organizmowi składniki odżywcze, rośnie, doprowadza do awitaminowy, utraty wagi ciała, bólów brzucha, biegunek, anemii itd. Po jakimś czasie przedostaje się do innych narządów min. do płuc wątroby, oka a szczególnie często atakuje układ nerwowy przedostając się wprost do mózgu.

[Obrazek: tasiemiec2.jpg]

Nie ma się co oszukiwać, tasiemiec nie jest miłym zwierzątkiem, które pomoże nam zyskać figurę gwiazd Hollywood. Dorosłe osobniki mierzą nawet kilkanaście metrów, mnożą się (tasiemiec jest obopłciowy) i zmieniają ludzki organizm w przerażające plątaninę wiecznie głodnego robactwa.

Tabletki z tasiemcem pochodzą głównie z Chin. Nigdy nie wiadomo w jakich warunkach zostały wyhodowane. Przeważająca część pochodzi z organizmów psów i świń.

[Obrazek: Tasiemiec.jpg]

Leczenie tasiemczycy jest długotrwałe i nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Niejednokrotnie stan pacjentek zarażonych tasiemcem jest tak ciężki, że mimo prób leczenia "tasiemcowa dieta" kończy się śmiercią.
Tasiemiec to nie sposób na piękną figurę, to po prostu krótsza droga do trumny.

Wyniszczenie organizmu, wyjałowienie i zaburzenia podstawowych życiowych funkcji to efekt nieprzemyślanego połknięcia takiej oto ampułki.
[Obrazek: TasiemiecAmpulka.jpg]
Nigdy nie pozwólcie, by tak paskudne stworzenie decydowało o waszym być albo nie być. Życie jest zbyt cenne, aby marnować je w taki sposób.
  Odpowiedz
#2
Czytałem o tym już bardzo dawno temu.
Najbardziej smutne było czytanie komentarzy nieświadomych nastolatek typu:
"połknę tabletkę z tasiemcem schudnę a potem pójdę do lekarza aby usunęli mi go"

Jest to przykład wielkiej głupoty i stereotypów które krążą w internecie. Czy naprawdę trudno
jest zrozumieć że najlepszą metodą schudnięcia jest dieta kontrolowana przez dietetyka połączona
z ruchem?

A jak widzę te reklamy z "proszkiem" który rozpuszczony w wodzie i pity
3x dziennie da szybki i niewymagający od nas niczego efekt nie mogę pohamować
się od śmiechu, temat diet i mitów z nią związanych jest jak rzeka - niestety.

Po prostu szkoda mi słów, głupota ludzka nie zna granic.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Niedobrze mi się robi jak patrzę na te zdjęcia. Szczególnie na to z mućką.
Jak ktokolwiek może być tak durny żeby na własne życzenie zarazić się tasiemcem? :OO
Tasiemca często należy usunąć operacyjnie. A jak to świństewko dostanie się do mózgu? Żeby schudnąć ryzykują otwarcie czaszki?
Za sprzedaż tych ampułek powinny być surowe kary.
  Odpowiedz
#4
scarab napisał(a):Za sprzedaż tych ampułek powinny być surowe kary.

Właśnie o to miałem zapytać. Czy to jest dostępne normalnie w aptece czy gdzieś na czarnym rynku? Nie możliwe jest chyba sprzedawanie tego zupełnie legalnie. Odchudzanie przez tasiemca... pierwsze słyszę, ale to zdecydowanie złe wiadomości jeżeli ludzie posuwają się już do takich opcji.
  Odpowiedz
#5
(30.07.2012, 08:37)admin napisał(a): Czy to jest dostępne normalnie w aptece czy gdzieś na czarnym rynku? Nie możliwe jest chyba sprzedawanie tego zupełnie legalnie.

Młode kobiety nabywają tabletki/ampułki z główką tasiemca przede wszystkim przez internet i wbrew pozorom ich zdobycie wcale nie jest takie trudne.

Specyfiki takie kosztują czasem nawet 1500 zł (niby dużo, ale trzeba pamiętać, że to cena, za którą można stracić życie!) Do Polskich szpitali trafia coraz więcej zdesperowanych, chcących na siłę schudnąć dziewczyn, które taką właśnie metodą chciały zrobić ze swoich ciał posągi Afrodyty, które w rzeczywistości okazały się wyniszczoną kupą kości obleczonych w skórę.

Do szpitala trafiają wręcz zagłodzone, z problemami krążeniowymi, bólami brzucha i każdym najgorszym dziadostwem, którego zapewne miały nadzieję uniknąć. Niestety prawda jest całkiem inna. Codzienne połykanie serii ampułek zamieniło ich organizmy w żywe eksponaty rodem z Trupiej Farmy Bila Bassa (Bill Bass to antropolog, składujący na w Ameryce na niewielkim poletku ziemi zwłoki i badający sposób w jaki rozkłada je robactwo).
  Odpowiedz
#6
Vilandra a feee to trzecie zdjęcie. Właśnie miałam sobie robić kolację ekm :D
Takie tabletki kupuje sie na allegro
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#7
@up

Na allegro nie kupisz takich tabletek ponieważ allegro bardzo dba o to co ludzie
wystawiają w ich serwisie. Oferty takie zostają po prostu blokowane.
Jednak w sieci można natknąć się na stronki które owe tabletki oferują.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
A fuj, jak można być tak zdesperowanym żeby połknąć robala w pigułce? :L
Powinno się wogóle zakazać i karać sprzedaż tego świństwa >_>
[Obrazek: 3aa6a412f2f8c5f15ec9f5f23f4da4ac.png]
The strength is in the warrior, not in the weapon
  Odpowiedz
#9
(19.09.2012, 19:20)Sebastian napisał(a): @up

Na allegro nie kupisz takich tabletek ponieważ allegro bardzo dba o to co ludzie
wystawiają w ich serwisie. Oferty takie zostają po prostu blokowane.
Jednak w sieci można natknąć się na stronki które owe tabletki oferują.

Czytałam artykuł, że tam kobieta kupiła te tabletki a może mi się pomyliło ale bym dała sobie głowę uciąć :D Taki tasiemiec zeżarł jej wewnętrzne organy, cudem przeżyła.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#10
elgato napisał(a):tasiemiec zeżarł jej wewnętrzne organy, cudem przeżyła.

OMG jak można świadomie połykać takie dziadostwo.
Czy ludzie w XXI wieku są aż tak upośledzeni umysłowo i liczy się dla
nich tylko wygląd, figura, co mówią o nich inni - nie ogarniam takich ludzi
i chyba nigdy ich nie zrozumiem.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości