Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Pomoc PHP
Witam mam problem z wykonaniem tych kroków nie wiem może coś źle robię tyle razy próbowałem..

To get you going:

1) upload all files to your website/testspace or whereever you wanna play with it.
2) setup your database - look in the file: mysql.php
3) execute this SQL to setup your database tables:

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `battles` (
			`battle_id` bigint(20) unsigned NOT NULL auto_increment,
			`winner` bigint(20) unsigned NOT NULL,
			`loser` bigint(20) unsigned NOT NULL,
			PRIMARY KEY  (`battle_id`),
			KEY `winner` (`winner`)
		) ENGINE=MyISAM  DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=1 ;

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `images` (
			`image_id` bigint(20) unsigned NOT NULL auto_increment,
			`filename` varchar(255) NOT NULL,
			`score` int(10) unsigned NOT NULL default '1500',
			`wins` int(10) unsigned NOT NULL default '0',
			`losses` int(10) unsigned NOT NULL default '0',
			PRIMARY KEY  (`image_id`)
		) ENGINE=MyISAM  DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=1 ;

4) place all your images that's up for battle in the /imagees/ folder.
5) run the /install_images.php from your site to install all images from your folder into your database.
6) have fun!

Może znajdzie się osoba, która pomoże albo zrobi to za mnie niestety..
  Odpowiedz
1)Z tego wynika ,ze nie masz wgranych plików na serwer.
2)Nie wgrałeś pliku mysql.php do bazy danych.
3)Nie może znaleść tabel w bazie danych (nie wgrałeś pliku do bazy danych (mysql.phhp))
4)Załaduj obrazki do folderu /images/
5)uruchom /install_images.php Aby zainstalować na swojej stronei obrazki z folderu.
6) Baw sie dobrze.
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
Czyli dwójki nie wykonałem wie ktoś może jak to wykonać?
  Odpowiedz
Może ktoś polecić jakieś darmowe poradniki dotyczące formularzy kontaktowych w PHP?
  Odpowiedz
Tego jest masę w sieci. Wystarczy poszukać. Masz na tej stronie poradnik do wykonania formularza kontaktowego: http://tutorials24.pl/tutorial/php-solut...kontaktowy. Poza tym proszę zobaczyć: https://www.google.pl/search?q=formuarze...p+poradnik
  Odpowiedz
Wielkie dzięki tej strony jeszcze nie znałem. Generalnie swój skrypt już napisałem i maile dochodzą na skrzynkę, ale nie mam polskich znaków w wiadomości i trochę się krzaczą te maile. Muszę jeszcze pokombinować :)
  Odpowiedz
Mogę podesłać Ci na priv jakieś fajne stronki tego typu jak potrzebujesz, bo nie chce tu wklejać odnośników do innych stron :P
  Odpowiedz
spoko spoko wysyłaj :D wszystko się przyda. Ja generalnie z PHP nigdy nie miałem do czynienia, bo dopiero co napisałem sobie stronkę w HTML i ją ostylowałem, a PHP póki co potrzebny mi właśnie do formularza :)
  Odpowiedz