Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Poranny ptaszek... =]
[Obrazek: 388694_358002090882650_100000185863905_1...414078.jpg]

Drogie koleżanki czy to prawda że każdy mężczyzna z rańca ma w portkach powstańca... Jak to jest z nimi? Mój chłopak zawsze go z rana ma, on pragnie seksu a ja nie !

Do dzieła Panowie i Panie. Nie zakładam tematów w women room - bo mało kobietek się tam wypowiada. Nie udawajcie że takie skryte jesteśmy. Buziaki... =]
  Odpowiedz
Haha haha no generalnie nie ma co temu przeczyć.
Nie wiem jak u innych ale ja mam co rano bardzo ciekawy widok :D.
Teraz tylko trzeba ustalić czym to powstanie jest wywołane :P.
Ale może o tym opowiedzą nam panowie Haha.
  Odpowiedz
Beata napisał(a):Ale może o tym opowiedzą nam panowie

Zobacz jakie cwaniaki , jak milczą Roza
  Odpowiedz
Hej Dziewczyny - młode chłopaki wstydzą się???
Będzie zdanie na ten temat staruszka i jego własne spostrzeżenia.

To jest normalne zjawisko związane z fizjologią mężczyzny (terminami medycznymi nie będę się podpierał). Wielki wpływ na "stójkę" ma "chce mi się siusiu" ale gdy w zasięgu są wdzięki (i nie tylko) ukochanej (czy zawsze tej jedynej???) kobiety to i jest ochota na "bzykanko". To tak w skrócie. W razie wątpliwości piszcie. ;)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
Poranna erekcja, zwana potocznie dość żartobliwie „porannym aligatorem” jest stanem odpowiedzi fizjologicznej, tzn. występującym w zdrowym organizmie. Wzwód o poranku jest zakończeniem serii wzwodów występujących prawidłowo nocą u mężczyzn sprawnych seksualnie. Kolejne nocne erekcje pojawiają się w fazie płytkiego snu – REM (faza szybkiego ruchu gałek ocznych – ang. rapid eye movement), gdy mózg zwiększa swoją aktywność, a w nasz organizm zwiększa wydajność procesów regeneracji.

Czynnikami wpływającymi na wystąpienie tego zjawiska jest głównie jakość snu, jego długość, stan zdrowia serca, wysokość ciśnienia tętniczego, a także dieta, nałogi, czy ilość stresu, na jaki dany mężczyzna jest narażony.

A to że nam się chce "bzykać" to wina testosteronu, z resztą zamiast martwić się i zastanawiać dlaczego rano nam się chce "brykać" powinnyście się z tego cieszyć.
Kiedyś nadejdą (niestety) takie czasy, że będziecie z utęsknieniem czekać na rannego powstańca :D
  Odpowiedz
tonyviroos napisał(a):fazie głębokiego snu – REM (faza szybkiego ruchu gałek ocznych – ang. rapid eye movement)
Akurat REM to faza snu płytkiego, w fazie snu głębokiego (NREM) występują bardzo wolne ruchy gałek ocznych, to tak na marginesie. :)
  Odpowiedz
Miss nie wnikaj w to kto, jak i kiedy porusza gałkami ocznymi. Tutaj chodzi o poranne 'zachowanie się" części ciała umiejscowionej u mężczyzn pomiędzy złączeniem ud ;).
Czy poranne "pokazanie" się w stanie wskazującym na "do przyjęcia" lub "do possania" jest kwintesencją i zakończeniem serii nocnych "burzliwych" i nie kontrolowanych przeżyć?
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
(25.01.2012, 19:21)MissFuneral napisał(a): Akurat REM to faza snu płytkiego, w fazie snu głębokiego (NREM) występują bardzo wolne ruchy gałek ocznych, to tak na marginesie. :)

Dziękuję za zwrócenie uwagi, oczywiście poprawiłem.
  Odpowiedz
Wiem, Leszku, wiem, to tylko moja natura przemądrzalca się odezwała, nie mogłam się powstrzymać. ;)
A propos natury, to w sumie w tej jednej kwestii Wy, faceci, macie gorzej od nas - każde większe seksualne poruszenie od razu po Was widać i nie za bardzo macie co z tym zrobić, my się co najwyżej lekko zaczerwienimy. :)
  Odpowiedz
Miss, wybacz nie miałem zamiaru nikogo urazić.
Niestety, "mamuśka" natura wyposażyła brzydszą połowę populacji ziemskiej w taki "instrument" że jak "stoi na baczność" to jest bardzo uwidoczniony pomimo przykrycia ubraniem. ;)
Taki normalny 6-8 cali przy odpowiednich zabiegach da się schować, co zrobić z takim powyżej 12 cali??? ;)
Kobiece "lekkie" zaczerwienienie objawia się przeważnie "szybkim" zdejmowaniem tego co pod spódniczką lub ... nie dokończę żeby nie być posądzonym o ... o co??? Rumiany :murzyn
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości