Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Poranny ptaszek... =]
MissFuneral napisał(a):A propos natury, to w sumie w tej jednej kwestii Wy, faceci, macie gorzej od nas - każde większe seksualne poruszenie od razu po Was widać i nie za bardzo macie co z tym zrobić, my się co najwyżej lekko zaczerwienimy.

Dokładnie tak jest , te ich czerwone ryjki... są śłitaśne. =]
  Odpowiedz
(25.01.2012, 17:54)tonyviroos napisał(a): Kiedyś nadejdą (niestety) takie czasy, że będziecie z utęsknieniem czekać na rannego powstańca :D

Dokładnie, więc cieszcie się póki możemy i nam się chce a nie wywijać się tekstem,
"głowa mnie boli". Taka męska natura myślimy dużo (a tak na prawdę) bardzo dużo
o seksie i myślę że nic w tym dziwnego. Nie wiem jak później ale może z wiekiem
to przechodzi. Udowodnione naukowo jest że seks z rana poprawia samopoczucie,
wygląd oraz spojrzenie na resztę dnia. Tak więc korzystajcie drogie Panie póki możecie.

Odpowiedz
B0hazard napisał(a):Tak więc korzystajcie drogie Panie póki możecie.

Korzystam z życia ile wlezie ! A wy ? Haha
  Odpowiedz
Leszek napisał(a):Taki normalny 6-8 cali przy odpowiednich zabiegach da się schować
No nie wiem... A co jeśli ktoś jest erotomanem, jest z dziewczyną na basenie a temu stoi już
od pół godziny bynajmniej nie z powodu własnej dziewczyny, która jest w wodzie od kilkudziesięciu minut? :D
Taki to ma przechlapane ;)

Odnośnie "powstańca" - to normalne i podobno zdrowe. A jeszcze zdrowsze jest to, kiedy
kobieta wpadnie na genialny pomysł jak to wykorzystać...
  Odpowiedz
Cytat:Kiedyś nadejdą (niestety) takie czasy, że będziecie z utęsknieniem czekać na rannego powstańca
Taka jest życiowa prawda.

Cytat:Korzystam z życia ile wlezie !
Chyba nie na zasadzie "to nie mydło ...". ;)

Sex jest bardzo ważny w życiu codziennym (nie tylko ten poranny), potrafi załagodzić największy kryzys nie tylko małżeński ale także może być powodem wywołania kolejnej wojny światowej. ;)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
Leszek napisał(a):Chyba nie na zasadzie "to nie mydło ...".

Oczywiście że nie , nie sprzedaję się czy tym podobne. =] Kocham się z chłopakiem gdy tylko mamy na to ochotę i czas aby się pobawić i nacieszyć sobą ! Przecież młodzi jesteśmy w końcu - jeszcze.
  Odpowiedz
Sama prawda zawsze z rana widzi się to poranne zjawisko :smiech gorzej jak te zjawisko trąca nad ranem :P
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości