Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Portal Ogłoszeniowy
#1
Witam
Nie wiedziałem gdzie mam utworzyć ten wątek, dlatego tworzę go tutaj, jeśli zły dział proszę o przeniesienie.Na prośbę znajomego, chce pomóc mu troszkę w reklamie portalu ogłoszeniowego, a dokładniej zachęcanie do wystawiania darmowych ogłoszeń na stronie http://oglomaz.pl/.Darmowy portal ogłoszeniowy, działający w województwie mazowieckim.
Czemu warto wystawić ogłoszenie właśnie tam?
Jako nowy portal(2 dni) ma dopiero 2 ogłoszenia, ale myślę, że uda się szybko rozreklamować go, chodź ciężko się przebić przez wszystkie te portale które działają w podobnej branży, ale co wyróżnia tą stronę, to dosyć "lekki" projekt, dzięki czemu nie zniechęca osób przegladających, aż się załadują różnego rodzaju bajery, działa szybko, jest dosyć skromny, lecz design jest dosyć ciekawy oraz nowoczesny.

Jest to skrypt, lecz z znajomy pracuje nad podobnym portalem który w przyszłości ma wrzucić na tą właśnie domenę.
Zmiana ma być jeszcze ciekawsza niż w tej chwili.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości