Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Portfolio użytkownika graphick91
#21
graphick91 napisał(a):Napiszcie ile teraz oceniacie moje menu w skali 1-10
Teraz menu oceniam na 3,5 w skali 1-10 (ale ja jestem upierdliwy i ode mnie taka ocena to tak jakby 6 od innych)

robotox1 napisał(a):Ja napisałem, że długo pracowałem nad stylem opisów, a nie nad samym opisem. Dużo czasu mi zajęło znalezienie takiej ramki, dobranie odpowiedniej czcionki itp.
Napisz proszę że robisz sobie jaja teraz bo to co piszesz to jest jak komedia. Czego tu było szukać ? Obramowanie tabeli zrobić w stylowaniu jako dotted to na prawdę wielka sztuka i trzeba szukać latami jak to zrobić. Czcionkę dobrać to też wielka sztuka która wymaga wtajemniczenia w tajemną wiedzę.

robotox1 napisał(a):chodziło mi jeszcze, o to, że trudniej jest stworzyć coś w HTML'u niż w WIX.
Zrobienie czegoś w html na chomika to nie sztuka bo wystarczą podstawy podstaw których nauczenie się zajmie średnio ogarniętemu 10 latkowi 3 dni.
A skoro zrobienie czegoś w WIX jest takie proste to proszę przedstaw nam swoją pracę w WIX.

robotox1 napisał(a):W HTML trzeba znać kody,
A jakież to tajemne kody trzeba znać ?? Składnia HTML potrzebna do zrobienia tego co Ty uznajesz za wielce skomplikowane to raptem 30 tagów/znaczników(kodów jak to zwiesz).

P.S
robotox1 mam prośbę, nie wyskakuj do mnie z tego typu rewelacjami bo mam słabe serce i mogę dostać zawału.
Na marginesie dodam tylko że znając podstawy podstaw html każdy zrobiłby to co Ty twierdzisz że jest tak skomplikowane w góra 30 minut.
  Odpowiedz
#22
  Odpowiedz
#23
Monoceros napisał(a):Sam zaczynałeś od zera, niektórzy tutaj też zaczynają od zera. Dla niektórych może się coś wydawać dobre, bo nie osiągnęli wyższego poziomu, może i nie chcą go osiągać, bo to im wystarczy.
Zaczynałem od zera i gdyby nie to że mnie też za takie pierdoły krytykowano nie osiągnąłbym tego co osiągnąłem, dzisiaj dziękuję tym którzy każdą drobnostkę zrobioną źle krytykowali bo to mnie motywowało do dalszej nauki i pracy.
Jeśli ktoś chce zrobić dla siebie kawałek kodu czy chce to zrobić dla kogoś to powinien umieć zrobić to dobrze, jeśli tego nie umie/nie chce umieć to niech się nie zabiera za robotę i zleci to innym.
Czepiam się tego kodu html bo jest to w (przynajmniej) 80% gotowiec z sieci i krytykowanie kogoś że w wix robi bo jest łatwiej a sam leci na gotowcach albo na kodzie który zawiera raptem 5 linijek html a reszta to treść, wku**ia mnie ogromnie.

Piszesz że komuś wystarczy umiejętność html na poziomie, który ogranicza się do skopiowania kilku linijek kodu i pozmienianiu kilku kawałków, ok skoro mu wystarczy to jego sprawa ale niech nie wyskakuje z tekstami że to trudne i w wix jest łatwo.
Osobiście uważam że szybciej byłbym w stanie zrobić menu w html5 przy użyciu canvas niż w wix bo dla mnie wix jest nieco zamotany i ograniczony ale nie krytykuję nikogo za to że robi to w wix (krytykuję jedynie jeśli robi coś źle).

Uważam też że na tym forum jak i na innych za dużo jest słodzenia i głaskania po głowie za każdą pierdołę a to niestety nie prowadzi w dobrym kierunku bo jeśli ktoś zrobi coś źle i zostanie pochwalony to uzna swoją pracę za super pro i będzie się trzymał pewnego schematu co widać po wielu pracach amatorów.
Każdy kto zaczyna musi przejść przez mękę bo niestety mało jest profesjonalistów którzy chętnie podpowiedzą czy coś konkretnego doradzą, nadal dla wielu jest to wiedza tajemna, o pozycjonowaniu od profesjonalisty nie dowiesz się nic a jeśli już się czegoś dowiesz to jest to wiedza którą już albo posiadasz albo znajdziesz wszędzie w sieci, tak samo jest z programowaniem.

Jeśli komuś nie odpowiada krytyka niech lepiej sobie daruje ten biznes bo jak sam wspomniałeś jest to ciężki kawałek chleba i klient nie poklepie po ramieniu jeśli dostanie g**niany projekt tylko będzie się czepiał, a jeśli będziemy mieć wiedzę ograniczoną do tego za co nas chwalono i nic poza tym to niestety nie mamy szans zarobić nawet na waciki, robiąc coś dla siebie też chciałbym aby moja praca była bardzo dobra a tego nie da się osiągnąć bez pokazania jej i wysłuchania krytyki.

I na koniec dodam że (nie chwaląc się) współpracuję z kilkoma osobami które zaczynały od zera i miały do mnie pretensję o krytykę a teraz dzięki temu że moja krytyka zmusiła ich do dalszej nauki i rozwijania swoich umiejętności zarabiają po kilka tysięcy nie wychodząc z domu.
  Odpowiedz
#24
robotox1 napisał(a):A skoro zrobienie czegoś w WIX jest takie proste to proszę przedstaw nam swoją pracę w WIX.
Proszę, oto moja praca z maja 2014, która była na moim zablokowanym już chomiku: http://roboto3.wix.com/menu-chomiczka-robotox1#!
Nie jest w 100% skończona, ale sam projekt ma ład.


  Odpowiedz
#25
  Odpowiedz
#26
  Odpowiedz
#27
Wiem ale jestem tak zawalony robotą ze nie mam czasu zmienić.
  Odpowiedz
#28
Swordancer napisał(a):Każdy ma prawo do udzielania się, i bez takich komentarzy proszę.
Skoro każdy ma prawo do udzielania się to będę się udzielał w taki czy inny sposób, wolny kraj więc nikt mi nie zabroni pisania takich czy innych komentarzy. Nie napisałem nic obraźliwego ani łamiącego regulamin więc proszę mi nie mówić co mogę pisać a co nie.
Swordancer napisał(a):Nie piszemy dużymi literami, ludzie nie są ślepi, zawsze możesz użyć podkreślenia bądź cudzysłowy.
Pisanie dużymi literami oznacza podniesiony ton/krzyk jeśli byś nie wiedział i czyjaś ślepota nie ma tu nic do rzeczy.

graphick91 napisał(a):Wiem ale jestem tak zawalony robotą ze nie mam czasu zmienić.
Jak zmienisz tą stopkę to będzie zrobione wszystko do czego się doczepiałem :P
  Odpowiedz
#29
Nie jest to jakichś wielkich lotów praca, no ale ćwicz ćwicz ;)
Sam wiem jak to jest kiedy się zaczyna. Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz. Weź sobie te słowa do serca i trenuj. Trening czyni mistrza
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#30
Nieśmiertelny napisał(a):Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.
A mając dużo kluczy możesz zostać woźnym albo klawiszem :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Caesar91 - Portfolio Caesar91 62 12 798 29.03.2015, 19:57
Ostatni post: Caesar91
  Portfolio enrique97 enrique97 83 14 672 04.03.2014, 09:26
Ostatni post: pils_lech

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości