Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Posłaniec szczęścia
#1
Question 
Witam.
Założyłam ten post, gdyż poszukuję odcinków telenoweli "Posłaniec szczęścia". Mam już kilka ale niestety nie wszystkie. Telenowela była emitowana bardzo dawno bo w 1999r. Jeśli ktoś ma dostęp do tych odcinków to bardzo prosiłabym o odpowiedź.
  Odpowiedz
#2
Kinia ile masz lat ? Że tak mogę zapytać , bo oglądasz telenowele ?
  Odpowiedz
#3
A co ma wiek do telenowel? nie rozumiem?
  Odpowiedz
#4
kinia1606 napisał(a):A co ma wiek do telenowel? nie rozumiem?

Nie chciałam cię urazić , już wyjaśniam tak myślę że jesteś młodą osobą więc zabawy , dyskoteki i randki a także spotkanie bardziej wchodzą w grę niż tylko telenowele. Buziaki.
  Odpowiedz
#5
Znajduję czas na imprezy, zabawy,spotkania z przyjaciółmi i również na oglądnięcie jakiejś podkreślam fajnej i wartościowej telenoweli, a ta akurat taka była.
  Odpowiedz
#6
Jest tego trochę, ale nie wiem czy o to ci chodziło.
Posłaniec szczęścia
  Odpowiedz
#7
Tak tylko że akurat te właśnie mam:) poszukuję tych co tam brakuje:)
  Odpowiedz
#8
kinia1606 napisał(a):Znajduję czas na imprezy, zabawy,spotkania z przyjaciółmi i również na oglądnięcie jakiejś podkreślam fajnej i wartościowej telenoweli, a ta akurat taka była.

Super już myślałam że mam do czynienia z jakąś tzw. Babcią. Buziaki...
  Odpowiedz
#9
Nie obrażaj osób starszych które oglądają telenowele! Każdy ma do tego prawo:)
  Odpowiedz
#10
Genialna telenowela, tak prawdę mówiąc to od niej zaczęła się u mnie pasja do tego typu seriali ;)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości