Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Potrzebuje - The walking dead 5 sezon PL
#1
Jak w temacie, chętnie pobiorę obecny sezon, wszystkie wydane do tej pory odcinki piątego sezonu. Oglądał będzie również mały, więc zależy mi na lektorze PL i formacie avi. Z góry dzięki! ;)
  Odpowiedz
#2
http://darkwarez.pl/forum/seriale-tv-rip...14-29.html

Proszę :)Tylko będzie Ci potrzebne konto premium na Catshare lub jakimś innym Hostingu :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#3
Będzie ciężko o premkę niestety :) Na chomikuj nikt tego nie ma?
  Odpowiedz
#4
Premke kupisz już na allegro za 3 złote :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#5
WITAM
http://chomikuj.pl/NICNIEROBI/*e2*97*84M...ad/SEZON+5

Pod tym linkiem znajdziecie 7 odcinków 5 sezonu z darmowym transferem.
Hasło do folderu to nazwa chomika.
Filmy są spakowane w rar bez hasła.
Ilość darmowego transferu to ok 10 GB.
W razie problemów pytajcie na w/w chomiku
POZDRAWIAM i życzę miłego oglądania.
  Odpowiedz
#6
Dzięki wielkie, tego szukałem ;) Poradziłem sobie już jednak. Oglądałem online wszystko po wykupieniu za parę złotych premium na jednej ze stronek tego typu.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation BoJack Horseman Premierowy Sezon 6 w 1080p Zapraszam futrzak06 0 1 267 27.10.2019, 23:49
Ostatni post: futrzak06
  Potrzebuje pewnej czcionki. Caesar91 4 1 756 28.02.2015, 15:20
Ostatni post: Dennijs

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości