Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Powiadomienie z Sony
#41
Ja wysłałem 3 dni temu. Nie odpisali mi. Myślę że tylko chcieli mnie przestraszyć ale wszystko może sie zdarzyć.
Widmo powiem tak nie bój sie, masz 95 % (jak im nie podałeś danych), że ci nic nie zrobią
  Odpowiedz
#42
Mam nadzieję że masz racje.
NEGR, ja pisałem w piątek, a odpowiedz dostałem dopiero we wtorek, więc myślę że jeszcze mogą ci napisać.
  Odpowiedz
#43
(26.10.2012, 22:14)WIDMO29 napisał(a): Mam nadzieję że masz racje.
NEGR, ja pisałem w piątek, a odpowiedz dostałem dopiero we wtorek, więc myślę że jeszcze mogą ci napisać.

A nich odpiszą... Może ten adwokat to cywilizowany człowiek i można z nim pogadać.
  Odpowiedz
#44
Mam taką nadzieje, mógł by odpuszczać tym co zaprzestali rozprowadzania tych plików, było by dobrze.
  Odpowiedz
#45
Szanowni Państwo,

Nawiązując do pisma w sprawie stwierdzonych naruszeń praw majątkowych w załączeniu przekazuję propozycję Ugody pozasądowej. W przypadku akceptacji Ugody proszę o przekazanie danych do uzupełnienia tekstu Ugody takich jak: imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr PESEL w ciągu 3 dni od otrzymania niniejszej propozycji Ugody.

W przypadku braku odpowiedzi na niniejszą propozycję Ugody lub nieprzekazanie danych, o których mowa powyżej, we wskazanym terminie, sprawa zostanie skierowana na drogę stosownego postępowania sądowego.

Z poważaniem,
Kazimierz Treger
Z upoważnienia Adwokata Marka Staszewskiego


Co zrobić??? Nie odpisywać nic??
  Odpowiedz
#46
Dostałeś to co ja. Ja zrobiłem, tak jak mi doradzano i nie podałem mu swoich danych, ale czytałem na jednym forum prawniczym że nie raz policja odwiedza ludzi i zabiera im komputery i mam takie pytanie, czy najpierw przyjdzie pismo czy od razu policja zabierze mi sprzęt, i dla czego jedni piszą że od razu przyszła policja, a nie raz piszą że przychodzą pisma.
  Odpowiedz
#47
Wątpię, żeby od razu przychodziła policja w takich drobnych sprawach. Myślę, że jednak pismo
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [oddzielony] Powiadomienie ze ZPAV agniecha325 0 1 659 07.02.2019, 07:19
Ostatni post: agniecha325
  Powiadomienie ze ZPAV KrisK 24 8 684 19.11.2018, 23:54
Ostatni post: jacekplacek12
  Chomikuj- powiadomienie Sony danio18066 10 6 504 03.02.2013, 21:20
Ostatni post: maestro1974
Information Sony ściga użytkowników "Chomika" kappajey 7 5 483 12.11.2012, 16:13
Ostatni post: WIDMO29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości