Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Powiększone węzły chłonne u kota
#1
Czy wiecie co mogą oznaczać powiększone węzły chłonne u kota?
Kicia generalnie jest zdrowa, dobrze się czuje, "mizia" się, mruczy, okaz zdrowia. Ma jednak wyraźnie i wyczuwalnie powiększone węzły chłonne. Co może być tego przyczyną? Z uzębieniem wszystko ok. Żadnych stanów zapalnych.
  Odpowiedz
#2
Nie jestem weterynarzem, ale to może być toksoplazmoza.
  Odpowiedz
#3
Oj scarab, scarab ;)
Pisałem, że kicia czuje się świetnie - okaz zdrowia. Nic jej nie dolega poza tym, że ma powiększone węzły chłonne.
Nie trzeba być weterynarzem, aby pomóc. W domu mam mały zwierzyniec i przeszedłem już tyle dolegliwości zwierząt, że często, gęsto idąc do weterynarza, mówimy mu z żoną po jaki lek przyszliśmy :D. Wszystkiego można się nauczyć.
Prawdopodobnie jest to infekcja od innego kota, ponieważ kicia jest wychodząca. Byłem wieczorem u weterynarza i podał jej zastrzyk. Po 48h powinno zejść, ale jeśli nie zejdzie, musimy zrobić badania krwi. Mam nadzieję, że to nie początki białaczki... :(
  Odpowiedz
#4
Od razu niech sprawdzą poziom cukru we krwi.
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości