Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Powitanie :D
#11
No, siema
  Odpowiedz
#12
Witaj i rozgość się. Pisz aż zetrzesz skórę z palców. :)
  Odpowiedz
#13
Dziękuję, ale może nie przesadzajmy.. Lubię swoją skórę :D
  Odpowiedz
#14
Hola.
  Odpowiedz
#15
Elo Cool
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#16
Siemanko :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#17
Hej Marta :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#18
Hej Marta już cie lubię :) Tez jestem molem książkowym :) A jakiego typu książki czytasz i jakich Autorów ?:)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#19
Dziękuję :D
Ale raczej zaraz przestaniesz mnie lubić :P Bo prawda jest taka, że ostatnio czytam mało ambitne rzeczy, zazwyczaj romansidła Haha
Nie przepadam za książkami historycznymi, poza tym wszystko co mi w ręce wpadnie. Fantastyka, kryminały, psychologiczne szczególnie:)
  Odpowiedz
#20
No Hej. :) Rozgość się :)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [oddzielony] Powitanie... justyn_j 2 1 051 23.06.2019, 15:51
Ostatni post: TaktycznyJanek
  Powitanie... cyganka 2 974 03.06.2019, 03:32
Ostatni post: da Vinci
  Powitanie!!! RockyBlboa 18 4 278 01.01.2013, 15:25
Ostatni post: karski1
  powitanie;) veronique 13 3 485 27.12.2012, 21:41
Ostatni post: MissFuneral
  Powitanie walther99 7 2 074 05.02.2012, 19:51
Ostatni post: MissFuneral

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości