Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Praca przy komputerze, bez wychodzenia z domu
#1
Witam.

Widziałem, że już ktoś opisywał sposoby zarabiania w internecie, więc i ja się pochwalę. Do niedawna nie wierzyłem, że można zarabiać w internecie i nie chodzić do pracy. Dziś właśnie tam działam i do tego dążę :) Chciałbym uzyskać takie wyniki, abym nie musiał już codziennie chodzić do pracy i wierzę, że mi się to uda :)

Działam w serwisie podobnym do facebooka, ale w którym właściciel dzieli się z nami swoimi zyskami. Możemy tak jak na FB: pisać, wrzucać fotki, lajkować i komentować i w zamian dostawać pieniądze. Są również inne programy do zarabiania i tam też zacząłem swoją przygodę. Dzisiaj za oglądanie 10-ciu reklam dziennie zarabiam 23 $. DZIENNIE!!! Firma istnieje już kilka lat i dalej się rozwija, dlatego nie obawiam się o jakieś czarodziejskie zniknięcie. Spodobała mi się ta forma zarobku dlatego zostaje tam :)

Działa ktoś w takim programie? 
Pozdrawiam.

PS: swoje wyniki oraz programy w których działam zamieszczam na http://fabek.pl
  Odpowiedz
#2
Nawiązując ogólnie do zarabiania przez internet bez wychodzenia z domu, to coś tam zarabiałem na zleceniach programistycznych. Do tej pory były to tylko projekty zaliczeniowe dla studentów i pomoc "na żywo" podczas egzaminów. Mój rekord, to 520 zł w jakieś kilkanaście godzin, ale tylko raz mi się taka fucha trafiła. Jeśli chodzi o tego typu programy, to zaczynam coś działać na adf.ly. Wrzucasz link do dowolnej strony i zostaje wygenerowany link, który wysyłasz innym np. na FB. Ktoś wchodzi w wysłany link, ogląda reklamę, przekierowuje go na właściwą stronę i dostaje się część pieniędzy za obejrzaną reklamę przez kogoś. Gdyby ktoś chciał spróbować, to zachęcam do rejestracji z reflinka :) https://join-adf.ly/18315601
  Odpowiedz
#3
fabek tylko ile musiałeś zainwestować, żeby mieć teraz taki dochód. twój "biznes" może jutro polecieć jak inne piramidy finansowe...
  Odpowiedz
#4
Tak, to prawda. Trochę zainwestowałem, ale to ze względu na to, że śledzie działania tej firmy i jestem pewny, że się nie zwinie.

Nie ma jakiegoś przymusu inwestowania dużych sum. Wiadomo im więcej zainwestujesz tym szybciej i więcej zarobisz. Można zacząć od małych sum i działać powoli przez dłuższy czas. Wydaje mi się, że nawet 500 zł miesięcznie dla większości było by dobrym wynikiem.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#5
Za każdym razem, gdy widzę hasło typu ,,Zarabiaj przy komputerze, bez ruszania się z domu" to mnie mdli. O nieeee. Kolejny program reflinkowy, którego beneficjenci są mocno stratni, bo niemalże całą kasę zabiera pomysłodawca. Marnowanie czasu...

Jeśli chcesz pracować przy komputerze - zostań programistą ¯\_(ツ)_/¯.

Oczywiście są też takie miejsca jak youtube (wymagane: szczęście/charyzma/kreatywność i duża ilość wolnego czasu).
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Też kiedyś nie byłem przekonany. Teraz działam w zespole, który zarobił już 11 milionów w internecie i nie było to na programowaniu. To mnie przekonało. Jak inni mogą to dlaczego ja nie.
  Odpowiedz
#7
Skoro wy zarobiliście 11 milionów to pewnie ktoś ,,żerujący na waszej pracy" zarobił ze 100. Znaczy nie twierdzę, że to źle. Tylko nie podoba mi się to wciskanie kitu/mamienie ludzi tymi hasłami (brak przejrzystości, obiecanie bogactwa itd.). Widziałeś kiedyś porządną ofertę pracy?! Masz dokładnie napisane ile zarobisz, ile musisz pracować, jakie są twoje obowiązki. Natomiast tu mamy do czynienia z pewnego rodzaju hm pułapką, na którą będą się łapać ludzie poszukujący szybkiej i wygodnej możliwości zarobku. Nie dostają pełnego obrazu sytuacji na starcie, więc nie mają pojęcia w czym uczestniczą. Później gdy się zorientują, nie odejdą, ponieważ: poświęcili temu za dużo czasu (być może i pieniędzy), uzależnili się od prostego dochodu. Poza tym nie zyskują zawodowego doświadczenia, które mogłoby im pomóc w przyszłości w przebranżowieniu.

[Obrazek: praca-w-domu.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
Ja nikomu nie zazdroszczę, że zarobił 100 milionów a ja do tego się przyczyniłem. To dla mnie normalne, bo ten ktoś na górze napracował się milion razy bardziej niż ja.

Wydaje mi się, że to jest dla ludzi przedsiębiorczych a przede wszystkim ludzi nie bojących się i nie szukających drugiego dna. Jeśli coś wydaje się łatwe i przynosi zyski to ludzie widzą oszustwo. Tak na prawdę w Polsce taka forma zarabiania dopiero wchodzi. W Chinach jest to norma tak jak dla nas pójście do pracy.

To nie jest jakiegoś rodzaju giełda, gdzie jednego dnia zyskamy 10 tys a drugiego stracimy 20 tys. Tutaj każdego dnia zarabiamy, w zależności od tego ile sami zechcemy zainwestować.

Myślę, że osoba działająca w tej branży kilka lat jest na tyle doświadczona i posiada taką wiedzę, że nigdy nie będzie pracować a i tak na wszystko jej wystarczy.

Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej lub miałby jakieś pytania serdecznie zapraszam. Na początek można dorobić a po czasie i dalszej inwestycji zarobionych pieniędzy zarabiać kokosy. Na tym to polega. Na początek inwestujesz swoje pieniądze a później pomnażasz już zarobione.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#9
Przychody z ostatnich dni. Kwoty w dolarach.

[Obrazek: f1df288785.png]
  Odpowiedz
#10
Zapraszam wszystkich do serwisu społecznościowego, takiego jak Facebook. Rejestracja jak i korzystanie z niego jest oczywiście darmowe, z tą różnicą, że tam otrzymujemy wynagrodzenie za aktywność. Dlatego jeśli dużo piszemy, lajkujemy, udostępniamy itd. zarabiamy pieniądze. Dlaczego więc nie dołączyć to tak szybko rozwijającej się strony, nie zaprosić znajomych i pisać z nimi tam a nie przez facebooka? Właśnie za to możemy otrzymywać pieniądze. Tak samo my jak i nasi znajomi. Zarejestruj się, wejdź, uzupełnij profil i bądź aktywny.

https://fabian77.futurenet.club

Więcej na ten temat na mojej stronie.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarabiaj bez wychodzenia z domu! Mychaty 5 3 339 06.02.2015, 10:56
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości