Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Prawda czy Fałsz ??
Ostatnio spotkałam się z formułowaniem że „ niezboczony facet to nie facet, a zboczona dziewczyna to skarb dla faceta” :D

Jakie zdanie mają na ten temat odjechani ?? :P
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
Paulino, pytasz o niewinne "odchyłki" seksualne typu "pobawimy się dzisiaj w doktora" lub też "rozbieramy się nawzajem zjadając nasze skromne ubranka" czy też o poważne dewiacje seksualne?

Nie będę się chwalił co lubię a czego nie lubię. Niewinne zabawy jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Normalny człowiek ma prawo do własnych fantazji także seksualnych, siebie zaliczam do takich.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
Powiem szczerze że nie wiem co autor tych słów miał na myśli ( nie udało mi się wyciągnąć od autora) :P Więc pytam się z ciekawości jak to rozumieją inni i czy się z tym zgadzają. Heh powiem szczerze że ja też mam chore fazy ( tak że seksualne) ale nie będe zdradzać szczegółów :P
  Odpowiedz
Paulina napisał(a):Ostatnio spotkałam się z formułowaniem że „ niezboczony facet to nie facet, a zboczona dziewczyna to skarb dla faceta”

"niezboczony facet to nie facet"
Facet z założenia ma fantazje seksualne jak widzi dziewczynę/kobietę, która go podnieca.
Mówię tu również o Żonie. Facet chciałby wszędzie i wszystko jeśli wiesz co mam na myśli.
Wielu powie też - zdrowy facet.
Facet "nie facet", może nie mieć takich objawów jak np geje.
Oczywiście można tu dyskutować, ale tak po prostu tłumacząc tak to wygląda.

"zboczona dziewczyna to skarb dla faceta"
Niemal każdy zdrowy facet marzy o tym, aby jego dziewczyna była nieco perwersyjna,
dominująca lub poddająca się dominacji. Wielu marzy o seksie oralnym czy analnym, ale
nie doświadcza tego ponieważ dziewczyna ma uprzedzenia.
Zboczona dziewczyna takich uprzedzeń nie ma w związku z czym facet jest happy ;)

Rumiany
  Odpowiedz
admin napisał(a):Wielu marzy o seksie oralnym czy analnym, ale
Ma uprzedzenia albo po prostu nie lubi, nie każdy musi lubić to samo. ;)
Niedobrze jest się zmuszać do czegoś, na co nie ma się ochoty, przecież seks ma dawać przyjemność obu stronom. :)
  Odpowiedz
Jest takie coś jak szczera rozmowa. Zawsze można zapytać czy masz ochotę na to czy tamto lub też w chwilach "uniesień" małym "podstępem" spróbować czegoś nowego. Nie twierdzę że się uda, ale jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział(a) jaka jest reakcja partnerki czy partnera. ;)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
admin napisał(a):"zboczona dziewczyna to skarb dla faceta"
Niemal każdy zdrowy facet marzy o tym, aby jego dziewczyna była nieco perwersyjna,
dominująca lub poddająca się dominacji. Wielu marzy o seksie oralnym czy analnym, ale
Zboczona dziewczyna takich uprzedzeń nie ma w związku z czym facet jest happy ;)

Rumiany
haha to takim razie jestem skarbem dla faceta ;D .... ale nie dla każdego ;)Calus
Oczywiście nie jestem jakaś " dziw... czy coś w tym stylu " Ja jestem porządną kobietą , ale jeśli chodzi o fantazje i wymysły specjalne ... to czemu nie , zawsze można próbować Rumiany:P
  Odpowiedz
(15.03.2012, 08:23)Anioleczek_ napisał(a): Ja jestem porządną kobietą , ale jeśli chodzi o fantazje i wymysły specjalne ... to czemu nie , zawsze można próbować Rumiany:P

Dokładnie ja mam to samo czemu nie, ale czasem zaczyna mnie to przerastac :D I to jest straszne heheh :D W sumie skojarzenia odziedziczyłam właśnie po kolegach, chyba za duzo z nimi czasu spędzam. Ale jak ktoś to kiedyś powiedział: taka moja uroda :D
  Odpowiedz